Французький людина-павук спробував підкорити черговий хмарочос і зазнав поразки .

Невдача спіткала людини-павука з Франції. Альпініст Ален Робер, Якого за неймовірні здібності підкорювати хмарочоси, називають людиною-павуком, зазнав поразки. Він спробував піднятися на 152-хметровий хмарочос на заході Парижа. Чоловік майже досяг вершини, але не зміг забратися на дах офісної будівлі. За сходженням спостерігали спантеличені і збентежені працівники. Вони і зняли процес підкорення будівлі. Після поразки, відчайдушний альпініст змушений був пролізти у вікно верхнього поверху. Коли екстрімал дістався до землі, його затримала поліція. Раніше Ален Робер за свої висотні подвиги потрапив в Книгу рекордів Гіннесса. Зокрема, він підкорив найвищу будівлю в світі хмарочос – Бурдж Халіфа в Дубаї висотою 828 метрів.

Як ми вже писали, в минулому році він підкорив четверте за висотою будівля у Парижі: 187 метрів – всього за годину. При цьому арешти для людини-павука – звичайна справа: адже зазвичай він підкорює хмарочоси без дозволу власників або місцевої влади.

Крім того, повідомлялося, що одна з найвищих гір США скорилася американському альпіністові Алексу Хоннольду без спеціального спорядження- він майже за чотири години подолав скелю в 910 метрів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie