Субсидії відберуть у мільйонів українців та пенсіонерів: влада прийняла скандальне рішення.

Субсидії відберуть у мільйонів українців та пенсіонерів згідно законопроекту, що був проголосований у першому читанні Верховною Радою України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У п’ятницю у першому читанні більшістю голосів, 254, народні обранці підтримали законопроект № 1231 про верифікацію пенсій та інших державних виплат.

Популярні новини зараз

Даним нормативно-правовім актом передбачається введення обов’язкової перевірки правомірності нарахування та виплати всіх державних та недержавних соціальних виплат, у тому числі пенсій, пільг, субсидій, стипендій тощо.

Передбачається, що буде проводитись комплекс заходів щодо перевірки документів та інформації, що надаються отримувачем пільг та інших соціальних виплат, на підставі, яких здійснено нарахування та виплата.

У той же час думки народних обранців по даному законопроекту розділилися. Одні підходять радикально та відзначають, що він є дуже справедливим, адже нечесно коли одна і та сама людина, маючи квартири у різних куточках України на кожну отримує субсидію.

Інші більш лояльні, відзначають, що це крок назад, адже питання призначення субсидії буде вирішувати місцевий чиновник, що в умовах високого рівня корупції, може негативно позначитися на боротьбі з цим негативним явищем.

«Існують великі підозри, що цей закон буде використаний саме для того, щоб забрати субсидії у мільйонів українських сімей. Подивіться, хто за цим законом буде приймати рішення – місцевий чиновник. Ось коли лівою рукою боремося з корупцією, а правою її знову узаконюємо. Мені здається, це неправильний шлях », – заявив Артур Герасимов.

У той же час, було розглянуто і альтернативний проект № 1231-1, якій передбачає проведення такої перевірки виключно за бажанням конкретної особи. При цьому пенсії та стипендії до переліку виплат які підлягають перевірці не включалися.

Нагадаємо, згідно з даними державного бюджета, з 1 січня мінімальна заробітна плата в країні зросла з 3723 до 4173 грн в місяць. Підвищення пенсій іншим категоріям громадян, тобто приблизно 11 млн українців, мають здійснити вже восени 2020 року.

Новини по темі

Пластуни виявили у Відні поховання отамана українського війська (фото).

Могила Фердинанда Льонера знаходиться на Мацлайнсдорфському лютеранському цвинтарі у Відні

1

Ляшко заявив, що заради дітей в Україні порушать карантин.

Згідно з постановою, це заборонено до 31 липня

1 1

Повідомили коли з Греції повернуться затримані українські туристи.

Повернення громадян України, яких не пропустили через кордон в Греції, відбудеться на початку тижня.Авіарейси заплановані на 6 і 7 липня, повідомляє посольство України в Греції.Українці повернуться додому зворотними рейсами Київ-Афіни авіакомпаній...

1

Дисидент Софяник заявив, що його дружину не випускають з анексованого Криму.

На думку дисидента, його дружину можуть заарештувати

1

Диетологи рассказали о главных свойствах грецких орехов.

Регулярное употребление горсти грецких орехов – раз в два дня – очищает сосуды и укрепляет сердце, проинформировали диетологи из Пенсильванского государственного университета

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie