Відомий шведський журналіст розповів, чим відрізняється Україна від Росії

Експрес 2
Відомий шведський журналіст розповів, чим відрізняється Україна від Росії
Відомий шведський кінодокументаліст і журналіст Йонас Охман, який є одним з творців міжнародної волонтерської організації BLUE/YELLOW розповів, чим відрізняється Україна від Російської Федерації. Своїми думками він поділився в інтерв'ю виданню "Апостроф". За словами журналіста РФ - це хвора країна, а люди в ній дуже агресивні.
"Ще до війни в Грузії я там (у Росії) жив кілька місяців у різних містах: у Волгограді, Краснодарі, Пермі. Можливо, я не все зрозумів, але це дійсно хвора країна. Там все ще сумніше, ніж в Україні. Бідність, всяка нісенітниця, якісь незрозумілі речі відбуваються, агресивні люди... Риторика на телебаченні насторожувала вже тоді, наприклад, розповідали, що Сталін нормальний мужик. Зараз спілкуватися з друзями в Росії я просто не можу, ми не можемо знайти спільну мову. Та й взагалі я в списках ФСБшных терористів", - сказав Йонас.
За його словами, в Росії немає альтернативи, а в Україні знають, що вона все-таки є. "Мій знайомий з Латвії нещодавно в Росії був, розказував, що там всі з Путіним - шоколад, майки... Він просто скрізь. В Україні люди не знають, яка саме альтернатива є, але точно знають, що вона існує, і шукають її. У Росії альтернатив немає, хіба що воювати ще можна. Говорячи про Росію, часто намагаються розрізняти народ і Кремль, мовляв, це він хоче війни, а не люди. Нічого подібного! Розділяти ці два поняття неправильно, це лише ілюзія", - резюмував Охман.