Денісова б’є на сполох: у полонених в РФ та Криму українців погіршився стан здоров’я  .

У незаконно утримуваних громадян України на території окупованого Криму та Росії Едема Смаілова та Шабана Умерова суттєво погіршився стан здоров’я.

Джерело: Facebook-сторінка омбудсмена Людмили Денісової

Дослівно: "Вимагаю від уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової належного реагування на порушення прав громадян України та терміново вжити заходів з метою їх відновлення. Зокрема, сприяти проведенню повного медичного обстеження обох громадян України та невідкладно надати кваліфіковану лікарську допомогу.

Прошу представників міжнародних правозахисних організацій та місій вжити дієвих заходів задля відновлення прав незаконно утримуваних громадян України та не допускати їх порушення".

Деталі: Денісова повідомила, що в Умерова, який утримається в "ФКУ СИЗО 1 УФСИН России по Республике Крым и г. Севастополю", хронічні проблеми з серцем.

Він скаржиться на сильний серцевий біль, який посилюється у вечірній час. Тривале ненадання лікування може призвести до інфаркту. Тюремний лікар-терапевт також підтвердив наявне у нього захворювання серця.

У Смаілова, який утримується в "ФКУ СИЗО 1 ГУФСИН России по Ростовской области", через неналежні умови тримання загострився хронічний гайморит.

Крім того адміністрація СІЗО ігнорує його звернення щодо надання окуляр для зору.

Новини по темі

На МКС прилетіли троє людей

Два російських космонавта, а також астронавт NASA прилетіли на Міжнародну космічну станцію.

1 4

Кількість заражень COVID-19 збільшилася до 1 600 000.

9 квітня у всьому світі було зареєстровано 1 503 330 випадків зараження коронавірусом, 10 квітня їх кількість збільшилась до 1 601 302.

1

Прем'єра Британії перевели з реанімації

Прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона, у якого діагностували COVID-19, перевели з реанімації у звичайну палату. 

1

Аваков про завершення карантину: «Я не знаю, никто не знает» .

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков припустив, що країна "почне повертатися до нормального життя в травні".

1 3

В Одесі сьогодні святкуватимуть День визволення міста.

В Одесі в умовах карантину проведуть святкування Дня визволення міста.

1 3

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie