Дистанційка в «ЛНР» : учні змушені передавати «домашку» через чорний вхід школи, бо вчителі не обізнані з комп’ютером – ЗМІ.

Школи "ЛНР" не готові до дистанційки / фото з відкритих джерел

Школи "ЛНР" не готові до дистанційки / фото з відкритих джерел

У так званій "ЛНР" учні змушені приносити зошити з виконаним домашнім завданням під чорний вхід школи, бо вчителі не обізнані в сучасних комп’ютерних технологіях.

Про це повідомляє українська служба Бі-бі-сі.

За їхніми даними, жоден навчальний заклад "республіки" не був готовий до "дистанційки" так, як про це показували у російських новинах. Вчителі там переважно похилого віку, тому далекі від комп'ютерних програм та онлайн уроків.

"Тож дистанційка зводилася до сміховинного пересилання через Viber фото завдання, на цьому високі технології завершувалися. А виконане письмове завдання батьки у визначений час приносили під чорний вхід до школи чи передавали через вікно у класі, - як справжні шпигуни", - йдеться у повідомленні.

Коли надходили скарги на такі методи викладання, то адміністрація школи тимчасово припиняла відповідну практику чи змінювала місце "явок" - і приймали зошити в іншому місці.

Окрім того, батьків змушували купувати за свої гроші рециркулятори – прилади для знезараження повітря ультрафіолетовим випромінюванням. При цьому в "ЛНР" ширилися чутки, що зацікавленим в цьому був місцевий виробник рециркуляторів.

Читайте також В МОН порахували, скільки шкіл навчають дітей російською

Нагадаємо, в Україні школи можуть піти на карантин, навіть попри потрібну кількість вакцинованих працівників навчальних закладів.

За словами Ляшка, запровадження карантину залежить від деяких умов і однієї вакцинації персоналу для цього недостатньо.

Так, за словами міністра, весь клас піде на карантин, якщо в ньому захворіла дитина. Також карантину не уникнути в школах і в тих випадках, якщо половина класів пішла на самоізоляцію.

Автор: Денис Прядко

УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Новини по темі

Чи варта безпека пасажирів «Укрзалізниці» частини річної зарплати членів Наглядової ради?.

Виявляється, у потягах "Укрзалізниці" стало їздити абсолютно безпечно! На думку представників Наглядової ради Перцовського та Синякова, пияцтво та насильство в українських потягах подолано!

Обозреватель

Поставити Путіна в незручну ситуацію, – Фурса про знижку для Росії на транзит газу.

Поставити Путіна в незручну ситуацію, – Фурса про знижку для Росії на транзит газу.

Україна пропонує Росії знижку у 50% на транзит газу. Якщо країна-агресорка погодиться – ціна на нього може суттєво впасти. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал ...

Олександр Пономарів - законодавець сучасної культури мови - ГЕН УКРАЇНЦІВ з Іриною Фаріон.

Олександр Пономарів - законодавець сучасної культури мови - ГЕН УКРАЇНЦІВ з Іриною Фаріон.

Мовознавець лицарського гарту, законодавець сучасної культури мови, кодифікатор правописних норм, перекладач, журналіст, професор, академік та розвінчувач ліберального гасла "єдина країна - єдіная страна". Про Олександра Пономарева - ідеолога агре...

«Схитрувати не вийде» : До яких обмежень готуватися мешканцям Києва у разі  «червоної»  зони /включення.

«Схитрувати не вийде» : До яких обмежень готуватися мешканцям Києва у разі «червоної» зони /включення.

Київ за кілька днів може перейти до "червоної» зони карантину. Прогнозує столичний голова Віталій Кличко. У п'ятницю Комісія з надзвичайних ситуацій мала узгодити точну дату, натомість затвердила перелік протиепідемічних обмежень, які запровадять ...

Дуже ефективно, – Комісаренко виступив за змішування вакцин.

Дуже ефективно, – Комісаренко виступив за змішування вакцин.

Вакцинація наразі є єдиним шляхом ефективної боротьби з коронавірусом. Але до цього треба звичайно додати і протиепідеміологічні заходи. Читати на сайті:

Зеленський ще остаточно не визначився, –  «слуга народу»  Фролов про ймовірну відставку Тарана.

Зеленський ще остаточно не визначився, – «слуга народу» Фролов про ймовірну відставку Тарана.

У ЗМІ у вересні з'явилася інформація про те, що міністра оборони Андрія Тарана можуть відправити у відставку. Однак щодо цього питання Володимир Зеленський ще остаточно не визначився. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал он...

1

Повінь в Іспанії: будинки затоплені, а авто пливуть вулицями.

Повінь в Іспанії: будинки затоплені, а авто пливуть вулицями.

Іспанський регіон Аліканте раптово накрила повінь. Стихію спричинила величезна кількість опадів. Через це вулиці перетворилися на канали, затоплені водою. Читати на сайті: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Ка...

3 19