Роковин Голодомору: 23 листопада запаліть свічку пам’яті.

До 86-их роковин Голодомору запаліть свічку пам’яті та освітіть нею дорогу в майбутнє. Про це нагадала у Світовому конкгресі українців.

У суботу, 23 листопада 2019 р., українці всього світу запалять у своїх будинках свічки пам’яті з молитвою за жертви Голодомору-геноциду, заподіяного проти українського народу в намаганні знищити українську національну ідентичність.

Свічка об'єднує нас у зобов’язанні пам’ятати та поширювати історію про Голодомор, невтомно працюючи над визнанням Голодомору геноцидом українського народу кожною державою світу. У 1932-33 рр., у розпал свідомо спланованого голоду, який забрав мільйони невинних життів, лише деякі мали сміливість говорити правду. Однак мало хотів про це слухати. У 2019 р. ми вже не можемо терпіти страх перед цією правдою.

Попри довголітні намагання комуністичної влади знищити український народ, а також нинішні спроби інших сил дезінформувати та стерти з людської пам’яті злочини Голодомору, український народ знову і знову демонструє свою рішучість у подоланні викликів проти гідності нації та її невід’ємних прав.

Світовий Конґрес Українців (СКУ) та 20-мільйонна українська діаспора закликають міжнародну спільноту приєднатися до українців у всьому світі у вшануванні жертв Голодомору та у визнанні правди. Злочин Голодомору та мотиви злочинця, яким є тоталітарний режим Сталіна, добре задокументовані. І тому кожна людина вільного світу, яка поділяє основні людські права і свободи, зобов'язана враховувати уроки Голодомору та захищати демократичні принципи і цінності.

У суботу, 23 листопада 2019 р., в Міжнародний день пам'яті Голодомору, помолімось за кожного, хто загинув під час цього геноциду. Нехай же свічка, яка пломеніє у нашому вікні, нагадує світу про минуле та є маяком надії для всіх пригноблених сьогодні народів.

  • Вшануйте жертви Голодомору хвилиною мовчання та молитвою о 19:32 за місцевим часом.

  • Запаліть свічку пам’яті у своєму домі.

  • Візьміть участь у пам’ятних заходах та панахидах у вашій громаді.

Нехай же наша пам’ять про жертви Голодомору буде вічною.

Новини по темі

Золота галицька провінція. Кам’янка Бузька крізь туман і віки

Дорогою зі Львова до Луцька подорожні не можуть проминути невеличке і затишне місто Кам’янка Бузька (раніше Струмилова).

1

На Самбірщині перепоховали останки воїнів УПА

Як повідомили 6 грудня у прес-службі меморіально-пошукового центру при ЛОР, у День Збройних Сил України, в селищі Дубляни Самбірського району з усіма християнськими та військовими почестями перепоховали знайдені в лісі останки чотирьох воїнів УПА.

1

Вчені знайшли поховання ʺамазонкиʺ в парадному головному уборі.

Поховання жінки-воїна в уборі з дорогоцінних металів, що датується другою половиною IV століття до н. е., виявили співробітники Донської експедиції ІА РАН.

2

«Українські жінки ХХ століття» : Інститут нацпам'яті випустив унікальний календар на 2020 рік.

Новинку до наступного року випустив Український інститут національної пам’яті. На початку грудня надруковано настінний календар «Українські жінки ХХ століття», до якого увійшли видатні, але маловідомі українки, чиї ювілеї відзначатимемо у 2020-му.

1

Сто років тому розпочався Перший зимовий похід армії УНР.

Перший зимовий похід — таку назву отримав партизанський рейд Армії Української Народної Республіки під проводом Михайла Омеляновича-Павленка тилами Червоної та Добровольчої армій.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie