Соратник Тимошенко купив квартиру у центрі Києві за 7 млн грн.

<span lang="UK">&laquo;</span>Батьківщинівець<span lang="UK">&raquo;</span> Михайо Волинець обзавівся нерухомістю в&nbsp;елітному комлексі на Печерську - Соратник Тимошенко купив квартиру у центрі Києві за 7 млн грн

«Батьківщинівець» Михайо Волинець обзавівся нерухомістю в елітному комлексі на Печерську

Відповідні зміни у майновий стан політик вніс у День Конституції

Народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Волинець став власником квартири площею 122,3 кв. м у Києві.

Вартість нерухомості становить 7,64 млн грн. Про це свідчать дані з сайту НАЗК, які з’явилися 28 червня.

Продавцем виступило ТОВ «Компанія з управління активами «ЮДП Ессет Менеджмент», прописана у Києві. За відомостями бізнес пошукового ресурсу Youcontrol, ця компанія має стосунок до інвестиційної групи UFuture, засновником та мажоритарним акціонером якої є колишній нардеп Василь Хмельницький.


Нардеп Михайло Волинець

Нардеп Михайло Волинець


За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, нова квартира розташована на вулиці Патріса Лумумби, 6/1. За цією ж адресою розміщений житловий комплекс «Бульвар фонтанів». За інформацією сайту ЖК, ціни на квартири у новобудові стартують від 69,3 тис. грн за кв. м.

Треба наголосити, що перед купівлею столичної квартири обранець Михайло Волинець отримав 4,11 млн грн доходу від відчуження нерухомого майна.

Якщо вірити електронній декларації за 2019 рік, сукупний дохід політика становив 921 тис. грн. Також він вказав $4 тис. готівки.

Новини по темі

«Слуга народу» Тищенко відмовився пояснити роботу свого ресторану «Велюр» у заборонений карантином час: «Ще є питання?» .

"Слуга народу" Тищенко відмовився прокоментувати роботу свого ресторану в заборонений карантинними обмеженнями час.

1 1

Рада присвятила Ситнику засідання у 3 хв

Верховна Рада відправила на повторне перше читання проєкт закону, який передбачає норму про звільнення директора Національного антикорупційного бюро в разі притягнення його до відповідальності за корупцію.Позачергове засідання парламенту тривало 3...

1

Друге позачергове засідання Ради тривало усього три хвилини.

На засіданні мав розглядатись проект закону, який, за словами деяких нардепів, "дозволить звільнити" Ситника з посади директора НАБУ.

1

Друге позачергове засідання Ради тривало усього три хвилини.

На засіданні мав розглядатись проект закону, який, за словами деяких нардепів, "дозволить звільнити" Ситника з посади директора НАБУ.

1

Рада відправила на повторне перше читання законопроєкт про звільнення директора НАБУ.

Верховна Рада відправила на доопрацювання законопроєкт №3133 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності протидії корупції в окремих правоохоронних та інших державних органах", що передбачає введення додатк...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie