18-річні хлопці не потраплять під весняний призов – міністр оборони.

18-річні хлопці не потраплять під весняний призов – міністр оборони

Під час весняного призову у квітні повістки отримають юнаки, яким вже виповнилося 20 років

Міністр оборони України Андрій Загороднюк повідомив у власному Telegram-каналі, що 18-ти та 19-річні юнаки не підпадатимуть під весняний призов цього року.

«На весняний призов у квітні цього року ми не будемо залучати 18-ти та 19-ти річних юнаків до строкової служби, за виключенням тих випадків, коли вони добровільно виявлять бажання піти на службу в ЗСУ. Вік призову з 18 років чітко прописаний у Законі і він ніколи не змінювався. І, власне, Указ президента підписаний в межах існуючого закону», — зазначив Загороднюк.

Міністр оборони також додав, що: «Ми розуміємо і враховуємо бажання молодих українців мати можливість пройти службу в такому віці, аби вже у 20 років планувати подальший життєвий шлях. Підтвердження цьому є звернення, які ми отримуємо. Відзначу, що під час весняного призову у квітні повістки отримають молоді люди від 20 років. Отже, ніхто примусово до 20 років залучатися до строкової служби не буде».

Щодо реформи призову, глава Міноборони написав: «Щодо реформи призову, про яку неодноразово заявляв — питання опрацьовується і над розробкою концепції реформи ведеться активна робота, яка потребує часу та змін в законодавстві. Ми обов’язково залучимо громадськість до обговорення та зробимо цей процес максимально відкритим».

Додамо, що сьогодні Зеленський підписав указ № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році».

Новини по темі

НАБУ повідомило про підозру екснардепу Бобову

Бобов «забув» внести в декларацію 52 мільйони

1

У 2020 році на модернізацію станції «Академік Вернадський» виділили 27 млн ​​грн. міністра освіти Полюхович.

Українська станція "Академік Вернадський" в Антарктиді отримає від держави 27 млн ​​гривень на продовження модернізації в 2020 році.

1

Банани безпечні і підозри не підтвердилися: ситуація з коронавірусом в Україні (Відео).

Контроль температури – наразі єдиний швидкий спосіб виявити хворих

1

На Луганщині проживає менше людей, ніж показав електронний перепис. ОДА Гайдай.

На підконтрольній частині Луганської області проживає 650 тисяч постійного населення, а не 1 млн 127 тисяч 500 осіб, як за даними електронного перепису.

1

АМКУ відкрив справу щодо 10 туроператорів України

Антимонопольний комітет виявив ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції в діях 10 найбільших туристичних операторів України.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie