Названо терміни виходу окулярів доповненої реальності від Apple.

Протягом деякого часу до нас доходили чутки про окуляри Apple AR. За словами аналітика Мінг-Чі Куо, Apple випустить пристрій в 2022 році.

Це пов’язано з попередніми чутками про Apple Ar Glasses, він також поділився деякими подробицями про деякі нові iPad від Apple. Компанія, очевидно, працює над новим 10,8-дюймовим iPad і або 8,5-дюймовим, або 9-дюймовим iPad Mini, 10,8-дюймова модель, мабуть, з’явиться в другій половині 2020 року, а iPad Mini – на початку 2021 року.

“Ми прогнозуємо, що Apple випустить нові 10,8-дюймові ‌iPad‌ і 8.5-9-дюймові iPad міні-моделі. GIS буде основним постачальником сенсорних панелей. Дві нові моделі iPad будуть слідувати стратегії продукту iPhone SE, а точками продажу стануть доступна ціна і використання швидких чіпів.

Ми вважаємо, що GIS буде основним постачальником сенсорних панелей для цих двох нових доступних моделей ‌iPad‌, оскільки компанія є найбільшим постачальником сенсорних екранів середнього розміру завдяки ціновим перевагам.

Дві нові доступні моделі iPad будуть значно сприяти збільшенню доходів GIS, оскільки на доступні моделі припадає 60-70% від загального обсягу поставок iPad”, – йдеться в аналітиці.

10,8-дюймовий iPad і 9-дюймовий iPad Mini будуть більш бюджетними пристроями, такими як iPhone SE.

Новини по темі

У Google заявили про плани повернути своїх співробітників в офіси.

Генеральний директор Google Сундар Пичаї повідомив працівникам, що компанія планує відкрити офіси "у більшості міст" починаючи з 6 липня. У той же час він не уточнив, про які саме міста йде мова.

1

Як карантин змінив ринок нерухомості (інфографіка)

Про це повідомляє Портал «Столична нерухомість»

2

В Раді озвучили деталі масштабної пенсійної реформи в Україні.

Накопичувальна пенсійна система може бути запроваджена в Україні в 2021 році.

1

У Мінекономіки назвали галузі, які найбільше постраждали від коронакризи.

Міністр також зазначив, що практично всі сектори економіки постраждали від коронакризи через зниження ділової активності.

2 1

Гривня падає третій день поспіль: скільки коштує долар.

Сьогодні гривня просіла до долара на 10 копійок, а євро - на 21 копійку.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie