УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Активісти блокують склади Amazon у Британії та ЄС в день «чорної п’ятниці».

Екологічні протести у Британії / REUTERS

Екологічні протести у Британії / REUTERS

Активісти кліматичного руху Extinction Rebellion заблокували 13 складів Amazon і пунктів видачі замовлень у Британії та Європі.

Про це повідомляє The Mirror.

Протестувальники з 4:00 ранку блокують під’їзні шляхи до пунктів видачі замовлень, подекуди прив’язуючи себе до будівельної техніки. Проте дозволяють виїжджати працівникам, які повертаються додому з нічних змін.

Демонстранти вимагають покращення умов праці, визначення чітких екологічних зобов’язань й сплати Amazon справедливої частки податків.

"Акція спрямована на привернення уваги до експлуатуючої і руйнівної для довкілля ділової практики Amazon, ігнорування прав працівників в ім’я прибутку, а також проти марнотратства "чорної п’ятниці", – цитує EssexLive слова представника руху.

Такі ж акції проходять у США, Німеччині та Нідерландах.

У Extinction Rebellion зауважують, що компанія, попри свої обіцянки підтримувати екологічні ініціативи, продовжує лобіювати в американському уряді боротьбу з кліматичним законодавством.

Такі протести, кажуть у русі, покликані змусити глобального гіганта змінити свою "корпоративну практику, яка завдає багато збитків клімату".

Вас також можуть зацікавити новини

Автор: Яна Ставська

Новини по темі

Опубліковано список «50 людей року» від Bloomberg

Агентство Bloomberg склало щорічний список 50 людей року-2021, до нього потрапили особистості, ідеї яких вплинули на світовий бізнес у цьому році. Представників України у переліку немає. До списку 50 людей року включили, зокрема: екс-працівницю Fa...

UA.NEWS

На двох стільцях

На двох стільцях

Як Індія прагне отримати російські системи ППО С-400 та не потрапити під санкції США

Український тиждень

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Прокуратура відкрила кримінальну справу через обстріл Станиці Луганської. Бойовики пошкодили залізничне ДЕПО, 4 будівлі підприємства та 1 житловий будинок. Залізничники досі оговтуються від пережитого. Читати на сайті:

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч,  Ілля Кива

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: