Ілон Маск зізнався з психічному порушенні, після цього Dogecoin обвалився.

Ілон Маск в ефірі Saturday Night Live зізнався, що у нього синдром Аспергера, і обвалив вартість криптовалюти Dogecoin, яку до цього сам же і розкрутив, пише The Bell.

«Сьогодні я увійшов в історію як перша людина з синдромом Аспергера, що веде SNL... або, принаймні, перший, хто зізнався в цьому», – сказав бізнесмен під час вступного монологу, пожартувавши, що пише в Twitter неоднозначні речі, але «так вже працює його мозок».

Синдром Аспергера пов’язаний з розладами аутистичного спектру і виражається в труднощах у спілкуванні і взаємодії з соціумом.

Появи Маска в ефірі культового в США телешоу чекали не тільки глядачі, але й ринки: набагато більше інвесторів хвилювало не те, чи буде Маск жартувати, а те, на які активи в зв'язку з цим ставити.

Мільярдер назвав криптовалюту Dogecoin, яка нестримно росла весь цей рік завдяки його твітам, «галасом». І хоча в тому ж ефірі Маск пророкував криптовалюті «захоплення світу» і обіцяв піднести Dogecoin в якості подарунка мамі до Дня Матері, її вартість у результаті різко впала. Через кілька годин після ефіру її ціна досягла $0,47, знизившись на 28% порівняно з рівнем близько $0,65 до початку шоу. Капіталізація всієї криптовалюти Dogecoin впала з $92 млрд до $69 млрд.

Зате Маск не упустив можливість прорекламувати Tesla, продажі якої сповільнилися в багатьох штатах під час пандемії і на тлі тиску з боку конкурентів. Перед шоу компанія привезла на Манхеттен прототип електричного пікапа з футуристичним дизайном. Відео з автомобілем швидко поширилося в соцмережах.

У самому шоу Маск обігравав свій бізнес в сценці на тему Дикого Заходу – пропонував зарядити електроконя зарядкою для Tesla і прокласти підземний тунель (тунелі для підземних швидкісних транспортних систем будує інша компанія Маска – The Boring Company), щоб врятуватися від перестрілки.

«Всім, кого я образив, я просто хочу сказати: «Я винайшов електромобілі і відправляю людей на Марс на ракеті. Невже ви думали, що я буду спокійним, нормальним чуваком?», – сказав Маск в ефірі телешоу.

Маск також згадав про інцидент 2018 року, коли він викурив косяк під час подкасту у Джо Рогана, назвавши це дурним вчинком. «Тепер я постійно чую: «Ілон Маск тільки і робить, що курить траву на подкастах». Начебто я і справді переходжу від подкасту до подкасту, розкурюючи косяки», – пожартував мільярдер.

Надії NBC на те, що Маск врятує рейтинги телешоу, схоже, справдилися. Під час президентських виборів кожна програма SNL збирала близько 9 млн глядачів, але потім середні показники впали до 4 млн і залишалися в тому ж діапазоні. Суботнє шоу з Маском, як заявила NBC, транслювалося в прямому ефірі через YouTube в більш ніж 100 країнах.

Між тим повідомлялося, що попит на електромобілі Tesla рекордний: компанія вже розпродала весь квартальний запас.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

«Круглий стіл» : «Множинне громадянство – можливості для українців» 14.

«Круглий стіл» : «Множинне громадянство – можливості для українців» 14.

Засідання «круглого столу» на тему: «Множинне громадянство – можливості для українців будь-якого етнічного походження»

«Круглий стіл» : Чому необхідно невідкладно ухвалити закон «Про адміністративну процедуру? 14.

«Круглий стіл» : Чому необхідно невідкладно ухвалити закон «Про адміністративну процедуру? 14.

Засідання «круглого столу» на тему: «Чому необхідно невідкладно ухвалити закон «Про адміністративну процедуру?»

«Укрзалізниця»  заявила передачу в оренду комерційних площ 24 вокзалів: з якою метою.

«Укрзалізниця» заявила передачу в оренду комерційних площ 24 вокзалів: з якою метою.

Замість збитків - прибутки. В "Укрзалізниці" почнуть здавати в оренду площі на вокзалах. Так хочуть заробляти і за ці кошти поліпшувати інфраструктуру для пасажирів. До кінця літа планують здати в оренду площі на 24 вокзалах. Дивіться онлайн новин...

Форум  «Україна 30. Економіка без олігархів» : заяви Зеленського, Венедіктової і міжнародних партнерів

Форум «Україна 30. Економіка без олігархів» : заяви Зеленського, Венедіктової і міжнародних партнерів

Корупція - це корозія, що руйнує державну машину. З метафор та порівнянь розпочався другий день Всеукраїнського форуму "Україна 30", присвяченого економіці без олігархів. Президент Володимир Зеленський наголосив на однакових правах для всього бізн...

«Під оплески і вигуки ганьба!» : Василь Вірастюк склав присягу в Раді / включення.

«Під оплески і вигуки ганьба!» : Василь Вірастюк склав присягу в Раді / включення.

Верховна Рада підтримала президентський законопроєкт про податкову амністію. На початку засідання присягу народного депутата склав Василь Вірастюк, який у судах доводив перемогу на довиборах. Дивіться онлайн новини, токшоу, документальні фільми BB...

Как ОБСЕ помогает поймать Россию на Донбассе? - Донбасс Реалии.

Как ОБСЕ помогает поймать Россию на Донбассе? - Донбасс Реалии.

Наблюдатели ОБСЕ – единственные представители международного сообщества на оккупированном Донбассе. СММ, используя беспилотники, фиксирует российскую военную технику на востоке Украины. Но представителям миссии целенаправленно мешают работать – в ...