Помер співзасновник корпорації Pepsi

Gazeta.ua

Актуальні новини дня України та світу на українському новинному порталі Gazeta.ua.

https://gazeta.ua/

У США помер співзасновник корпорації Pepsi Дональд Кендалл. Йому було 99 років.

Про смерть Кендалла повідомили на сайті компанії.

Свою кар'єру в компанії Кендал почав на лінії розливу в цеху, а вже через 12 років особисто презентував Микиті Хрущову фірмову колу.

Дональд 23 роки працював головним виконавчим директором Pepsi-Cola та PepsiCo. Саме він зміг домогтися злиття компанії Pepsi-Cola із закусочними Frito-Lay у 1965 році, що поклало початок корпорації.

У 1957 році Кендалл був призначений президентом Pepsi-Cola International та домігся того, щоб напій продавався у 103 країнах. Для цього американець не гребував і політикою. Він був зацікавлений у політичних справах і налагодив стосунки з кількома президентами США, зокрема багато років дружив з Річардом Ніксоном.

Завдяки дружбі з Ніксоном Дональд Кендалл зміг відвідати у 1959 році Москву в рамках культурного обміну з СРСР. Саме Кендалл пригостив тодішнього голову Ради Міністрів СРСР Микиту Хрущова першою колою. Вже через 14 років після цієї зустрічі Pepsi стала першим споживчим товаром з США, який виготовлявся і продавався у Радянському Союзі.

У 87-річному віці померла суддя Верховного суду Сполучених Штатів Америки Рут Ґінзбурґ.

Причиною її смерті став рецидив раку підшлункової залози, з яким суддя боролася протягом останніх років.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie