Країни G20 увіллють у світову економіку п'ять трильйонів доларів.

Країни-члени Великої двадцятки (G20) вирішили вкласти п'ять трильйонів доларів у світову економіку для боротьби із негативними наслідками пандемії коронавірусу. Відповідне рішення лідери держав ухвалили в четвер, 26 березня, під час саміту, що пройшов у форматі відеоконференції.

"Нині ми вживаємо негайних та енергійних заходів для підтримки наших економік, захисту працівників, підприємств, особливо мікро-, малих та середніх фірм та секторів, які постраждали найбільше, а також захисту вразливих категорій людей через адекватний соціальний захист", - йдеться в заяві за результатами засідання.

Держави G20 наголосили, що кошти будуть інвестовані в рамках цільової фіскальної політики, економічних заходів та гарантійних схем для протидії соціальним, економічним та фінансовим наслідкам пандемії. В заяві також йдеться, що країни докладуть зусиль для захисту життів, робочих місць та доходів, надання допомоги країнам, що її потребують.

Лідери країн також доручають міністрам охорони здоров'я ділитися один з одним досвідом подолання пандемії коронавірусу. Держави також домовилися наростити виробничі потужності, щоб виробляти більше доступної медичної продукції для боротьби з коронавірусом. "Ми розширимо виробничі можливості, щоб задовольнити більшу потребу в медичній продукції та гарантувати, що вона буде якомога швидше широко доступна за прийнятною ціною і на справедливій основі там, де вона найбільше потрібна", - йдеться в заяві.

Новини по темі

Більшість німців підтримують обмеження - опитування.

Обмеження свободи пересування, зачинення магазинів і ресторанів та збільшення державного боргу для боротьби із викликаною пандемією кризою схвалюють більшість німців.

Генасамблея ООН відхилила пропозицію РФ про відмову від односторонніх санкцій.

Генеральна асамблея ООН схвалила консенсусом резолюцію "Глобальна солідарність у боротьбі з коронавірусним захворюванням". Російський проєкт документа, що містив умову скасування міжнародних санкцій, відхилили.

МОЗ України запровадило протокол лікування хворих на COVID-19.

Міністерство розробило алгоритм призначення та застосування лікарських засобів для пацієнтів з підтвердженою коронавірусною хворобою при її середньотяжкому, тяжкому та критичному перебігу.

1

У Німеччині число жертв коронавірусу перевищило 1000.

За кількістю заражених SARS-CoV-2 людей ФРН випередила Китай. Найбільше інфікованих і померлих зареєстровані в країні у землі Баварія на південному сході Німеччини і в Північному Рейні - Вестфалії на заході країни.

1

Інфікованих коронавірусом у світі - понад мільйон, більше 50 тисяч померло.

У світі померло вже понад 50 тисяч людей, у яких було діагностовано коронавірусну інфекцію. Загалом у світі кількість підтверджених випадків інфікування перевищила мільйон.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie