Невловимий Джо. Карти Google Maps отримають довгоочікувану функцію

1

Компанія Google почала тестування режиму інкогніто для картографічного сервісу Google Maps.

Ця функція була обіцяна близько чотирьох місяців тому на конференції Google I / O, але тільки зараз доступ до неї поширюється на деяких учасників тесту Google Maps Preview.

У режимі «Інкогніто» Maps не буде ділитися місцем розташування користувача, оновлювати історію розташування в реальному часі для третіх осіб і сторонніх додатків, зберігати історію перегляду та маршрути і використовувати особисті дані для персоналізації пошукових запитів у сервісі.

Режим інкогніто буде працювати скрізь, де доступні Карти Google, включаючи Android Auto. Варто зазначити, що повної анонімності (зокрема від провайдера зв’язку) функція не забезпечує.

Щоб отримати цю функцію прямо зараз, вам необхідно встановити Preview Maps версії 10.26 або новіше, якщо ви є частиною тестової групи Preview Maps. В іншому випадку вам доведеться почекати, поки Google випустить його більш широко.

У березні 2019 НВ повідомляло, що додаток Google Фото містив критичну уразливість, яка могла розкрити ідентифікаційні дані про людину і її близьких. Програма Google Photos була вразлива до атак за часом, які могли використовувати дані зображення для того, щоб визначити приблизний час відвідування певного місця або країни.

Додаток отримує геолокаційні дані про місце створення знімка, а завдяки роботі технології розпізнавання обличчя ще й дізнається, хто саме зображений на конкретній фотографії. Якщо йдеться про фотографії дитини, Google Фото може відстежувати зміни в її зовнішності.

Однак, щоб ця атака працювала, користувач повинен був відкрити шкідливий веб-сайт при вході в Google Фото, а хакеру довелося б докласти певних зусиль для атаки, тому це ніколи не було масовою проблемою.

Цікаво, що в листопаді 2009 року житель Великобританії виявив на сервісі Google Maps неіснуюче місто Арглетон у графстві Ланкашир на північному заході Англії. Згідно з припущенням Джо Морана, дослідника з Liverpool John Moores University, компанія Google могла спеціально помістити на карту таке «місто-привид», щоб легко відстежувати спроби порушення авторських прав.

Новини по темі

Морози та сніг: в Україну йде антициклон

1

За попередніми прогнозами синоптиків з 28-го жовтня в Україні очікується відчутне похолодання, а 30-31 жовтня можливий мокрий сніг. Про це написала у Фейсбуці синоптик Наталія Діденко. Вона зазначила, що в найближчі дні в Україні буде тепло і тума...

WhatsApp отримав нову функцію, на яку всі чекали більше 10 років.

1

Месенджер WhatsApp отримав нову функцію, яку всі чекали більш ніж 10 років, і це реальний факт. Відтепер у користувачів є розширений контроль над безпекою своїх особистих даних. Чому розробники вирішили додати таку корисну і важливу для багатьох л...

Google випустила велике оновлення браузера Chrome з примусовим темним режимом для всіх платформ.

1

Компанія Google випустила стабільну версію браузера Chrome 78 для Mac, Windows, Linux, Android і iOS. Серед усього іншого, оновлення приносить нове меню настройки для «Нової вкладки», примусовий темний режим і підтримку функції перевірки паролів. ...

Представлений смартфон з найекономічнішим екраном. Обіцяно 10 днів автономної роботи

1

Hisense A5 отримав дисплей з електронного паперу. Китайська компанія Hisense представила смартфон Hisense A5. Для нього заявлені рекордні 10 днів автономної роботи не стільки завдяки ємному акумулятору, скільки через використання технології вигото...