Експерт розповів, яким буде курс долара до кінця року.

Незабаром курс долара знизиться, проте до кінця року очікується повільне зростання до 31 гривні за долар. Про це у коментарі кореспонденту УНН розповів економічний експерт Олексій Дорошенко.

“Я зараз прогнозую, що курс (зростання курсу – ред.) буде припинятися. Оскільки всі очікували від Шевченка (голови НБУ – ред.) кількох речей. Перша – це початок кредитування, а крім того – зміна вектора розвитку. Тобто, з фінансового сектору до сектору реальної економіки. Для цього необхідно було, в тому числі, відпустити курс долара в більш таке, повільне, плавання. Інше питання, що зараз дехто вже починає критикувати, що досить істотно відразу курс підскочив”, – сказав Олексій Дорошенко.

Він зазначив, що підвищення курсу могло б бути більш розтягнутим.

“Але, водночас, зараз я впевнений, що тут якраз кілька факторів зіграли роль, в тому числі і те, що валютники включилися в цю гру і почали трошки розхитувати курс, оскільки вони ж заробляють не на стабільності, а саме на коливанні. Тому в цьому випадку я впевнений, що Національний банк зараз почне трошки тримати курс і він знизиться”, – додав Олексій Дорошенко.

За його словами, зниження курсу долара буде несуттєвим.

🎬 Дізнавайтеся першими про валютні коливання на Youtube-канале Finance.ua

Новини по темі

Toshiba назавжди покидає ринок ноутбуків

Toshiba офіційно оголосила про завершення своєї 35-річної кар'єри в якості виробника портативних ПК.

2

Різке підвищення мінімальної зарплати матиме короткостроковий ефект - економіст.

Різкі підвищення мінімальної заробітної плати в Україні матимуть лише короткострокові ефекти. Надалі вони нівелюватимуться зростанням інфляції та зниженням ефективності бізнесу.

2

Tesla контролює майже третину глобального ринку електромобілів.

За першу половину року Tesla продала більше 179 тисяч електромобілів і зайняла 28% глобального ринку.

2

Соціологи дослідили причини безробіття людей з вищою освітою.

Офіційна статистика зареєстрованих безробітних в Україні тримається на рівні 516 тис.

1

Вікно можливостей

В України з’явився шанс стати лідером IТ-індустрії Європи.

2 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie