Названо пляжі Одеси, де купатися заборонено

Купатися на пляжі «Аркадія» в Одесі наразі небезпечно - Названо пляжі Одеси, де купатися заборонено

Купатися на пляжі «Аркадія» в Одесі наразі небезпечно

Вода не відповідає показникам на п'яти пляжах Одеси

Санітарно-мікробіологічні показники п'яти одеських пляжів не відповідають нормам. Про це повідомляє Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я.

Повідомляється, що з 19 по 25 червня на пляжах Одеси та Одеської області (Овідіопольський, Лиманський, Білгород-Дністровський, Кілійський, Татарбунарський райони) було досліджено 93 проби морської води, з них не відповідало нормативним вимогам 13 проб.

Вода не відповідала показникам на таких пляжах Одеси: 13 станція В. Фонтану, 16 станція В. Фонтану, 10 станція В. Фонтану, «Аркадія», «Дельфін».

Були досліджені води річки Дунай біля міста Вилкове (Кілійський район). Там взяли дві проби на санітарно-мікробіологічні показники і три проби на санітарно-хімічні показники. Всі проби відповідали нормативним вимогам.

Нагадаємо, в Одесі через збільшення випадків інфікування Covid-19 посилено карантинні заходи: правоохоронцям доручено перевіряти їх дотримання у громадському транспорті, на пляжах і місцях торгівлі, не допускається стихійна торгівля в рекреаційних зонах. Але ввечері 28 червня в центрі Одеси спостерігався натовп відпочивальників. Усі були без захисних масок. Про дотримання соціальної дистанції на вулицях теж не йшлося.

Новини по темі

Орбіту МКС позапланово змінили, аби ухилитися від космічного сміття.

Позапланово орбіту змінив Центр управління польотом у Корольові

1

Президент нагородив двадцятьох рятувальників за мужність.

Рятувальники нагороджені «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

1

Пенсійний фонд України розпочав фінансування пенсій липня.

На пенсійні виплати спрямовано 3,7 млрд гривень

2

У Франції розслідують дії прем’єра під час пандемії коронавірусу.

Комісія спеціального суду юстиції Республіки (CJR) визнала обґрунтованими

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie