У Держстаті назвали суму, яку заборгували українці за комуналку в січні.

Найсумліннішими платниками ЖКП є кияни.

Загальна сума, яку заборгувало населення України за житлово-комунальні послуги (ЖКП) у січні 2020 року, склала 67 мільярдів гривень. А сплатили за житлокомпослуги українці - 19,5 млрд грн.

Про це свідчать дані Держслужби статистики.

Читайте також:

Платіжки за опалення: чому за січень українцям доводиться платити більше

Згідно з оприлюдненою інформацією, заборгованість населення за поставку і розподіл газу склала 29,5 млрд грн, за поставку теплової енергії та гарячої води - 22 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення - 4,6 млрд грн, за управління багатоквартирним будинком - 4,5 млрд грн, за поводження з побутовими відходами - 0,9 млрд грн, за поставку і розподіл електроенергії - 5,5 млрд грн.

В цілому, у січні українці сплатили за житлокомпослуги 19,5 млрд грн, що становило 83,1% нарахованої за цей місяць суми.

Оплата комуналки у січні, скрін

Читайте також:

Названо міста з найдешевшою комуналкою в Україні

Найвищий рівень оплати комуналки в січні поточного року зафіксовано в Київській (101,9% суми нарахувань), Тернопільській (94,6%) та Сумській (92,5%) областях. Найменше платили - у Донецькій (73,2%), Одеській (76,7%), Черкаській (77,7%) і Луганській областях (77,8%).

У Держстаті повідомили, що від початку 2020 року з населенням укладено 4,9 тис. договорів про погашення реструктуризованої заборгованості за житлово-комунальні послуги на 38,6 млн грн. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів становила 37,4 млн грн.

Раніше повідомлялося, що жителі 19 областей України станом на початок 2020 року недоотримали пільги і субсидії на оплату комунальних послуг. Найбільший борг утворився у Львівській області.

Ціни на комунальні послуги

Зміна рахунків за комунальні послуги - актуальна тема. Все про стабільність і причини підвищення тарифів.

Ціни на комунальні послуги
Новини по темі

«Криза не знає кордонів» : в МВФ озвучили суму, витрачену на боротьбу з COVID.

В результаті кризи постраждають як розвинені, так і країни, що розвиваються

Попередження спрацювало: супермаркети в Україні знижують ціни на продукти.

В АМКУ відзвітували про зміну націнок на основні товари

1

Як у довоєнні роки – світ очікує найбільша економічна криза.

Економічна криза, яку викликала пандемія коронавірусу, стала найбільшою з часів Великої депресії 1929-1930-х років.Про це повідомила голова Міжнародного валютного фонду Кристаліна Георгієва під час звернення напередодні весняних зборів МВФ та Світ...

1

Найбільша авіакомпанія серйозно постраждала через коронавірус: подробиці.

Керівництво авіакомпанії заявило, що навіть за умови жорстокої економії їй буде потрібна державна підтримка

1

Антимонопольний комітет дозволив Ярославському купити банк Пінчука.

Ярославський купує більше 50% акцій банку "Кредит-Дніпро".

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie