Співробітники Facebook влаштовують протест

Деякі співробітники Facebook запланували провести віртуальний страйк. Так протестуватиуть проти рішення генерального директора Марка Цукерберга не реагувати на суперечливі пости президента США Дональда Трампа.

Учасники протесту впевнені, що використання платформи Facebook для підбурювання до насильства та поширенню дезінформації неприпустимо, незалежно від того, ким є автор, повідомляє CNN Business.

Представник Facebook сказав виданню: "Ми усвідомлюємо біль, який відчувають багато хто з наших людей. Ми закликаємо співробітників говорити відкрито, коли вони не згодні з керівництвом".

У своєму пості в неділю Цукерберг сказав, що він знає, що "Facebook потрібно зробити більше, щоб підтримувати рівність і безпеку на платформі".

Президент США пригрозив соцмережам жорстким регулюванням або взагалі закриттям. Дональд Трамп висловив таку думку після того, як Twitter вперше опублікувала під його постом заклик до користувачів перевірити достовірність оприлюднених тверджень.

Новини по темі

В ЄС відреагували на повернення собору Святої Софії у Стамбулі статусу мечеті.

В ЄС зазначили, що собор сильне символічне, історичне та загальнолюдське значення.

1

Вчені навчилися діагностувати коронавірус по голосу хворого пацієнта.

Дослідники Массачусетського технологічного інституту виявили новий спосіб діагностики коронавірусу по голосу.Дослідження опублікували в журналі IEEE Open Journal of Engineering in Medicine and Biology.Так, вченим вдалося встановити, що під час зар...

1

Астрономы нашли в космосе странные сферические объекты.

Странные сферические объекты обнаружили астрономы в ходе наблюдений на австралийском радиотелескопе ASKAP. Они похожи на пузыри или кольца, но не относятся ни к одному из известных классов объектов.

1

Храм Гробу Господнього повторно закрили через спалах коронавірусу в Ізраїлі.

В Єрусалимі знову закрили для відвідування Храм Гробу Господнього через новий спалах коронавірусу нового типу COVID-19 в Ізраїлі.

1

Пандемія спровокувала в Індії збільшення кількості дитячих шлюбів.

У батьків не вистачає грошей, щоб утримувати своїх дітей, тому вони домовляються про весілля

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie