Представники країн Африки в ООН вимагають від Трампа вибачень через його висловлювання

5 канал
Представники країн Африки в ООН вимагають від Трампа вибачень через його висловлювання

Африканський Союз, який представляє в ООН інтереси країн Африки, виступив із заявою, в якій зажадав від президента США Дональда Трампа принести вибачення за те, що він назвав африканські держави "смердючими дірками". Про таке повідомляє "112 Україна" з посиланням на CNN.

"Місія Африканського Союзу хоче висловити гнів, розчарування та обурення у зв'язку з невдалим коментарем, який зробив Дональд Трамп, президент Сполучених Штатів Америки, чиї слова кидають тінь на погляди США та повагу до відмінностей і людської гідності", – йдеться в тексті звернення.

У союзі підкреслили, що очікують вибачень не лише перед країнами Африки, але й перед усіма громадянами африканського походження.

Відомо також, що більше не хоче служити Дональду Трампу американський посол у Панамі Джон Філі. Із такими словами він пішов у відставку. Усе – через скандальне висловлювання американського президента щодо інших країн. Серед останнього, лідер Білого Дому назвав Гаїті, Сальвадор та країни Африки, нагадаємо, "смердючими дірами". Хоча потому і заявив, що його неправильно зрозуміли. Однак уже колишній посол Джон Філі зазначив, що не може працювати на такого президента. За законом, він перебуватиме на посаді до 9 березня, а потому піде.

Як повідомляв 5.UA, Трампа запідозрили в тому, що він не знає слів гімну США.

Дивіться також фотогалерею за темою: