Спецслужби Росії ведуть спецоперації в Україні, – розвідка.

Своєрідними «фірмовими інструментами» Росії стають провокації, використання агентури впливу, терор і політичні вбивства - Спецслужби Росії ведуть спецоперації в Україні, – розвідка

Своєрідними «фірмовими інструментами» Росії стають провокації, використання агентури впливу, терор і політичні вбивства

Упор робиться на системну дискредитацію української національної ідеї та західного цивілізаційного вибору

Російські спецслужби проводять в Україні спецоперації, спрямовані на зміну влади. РФ намагається внести розбрат в українське суспільство за допомогою них.

Про це написав глава Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк у своїй статті для «Дзеркала тижня».

«Ми фіксуємо спроби російських спецслужб проводити спеціальні операції для внесення розбрату в українське суспільство і підриву основ української державності», – зазначив Кондратюк.

Він підкреслює, що упор роблять на системну дискредитацію української національної ідеї та західного цивілізаційного вибору, демонстрацію «штучності української ідентичності та держави».

Крім того, Росія, підкреслює глава СЗР, активно маніпулює фактором тимчасово окупованих територій, намагаючись протиставити народ України і «київську владу», яка нібито змінила передвиборчі обіцянки щодо довгоочікуваного миру на Донбасі.

«Фактично, мова йде про спроби розпалювання на території нашої держави «війни всіх проти всіх» і проведення на цьому тлі політично диверсійної і/або силової операції зі зміни керівництва держави в середньостроковій перспективі», – зазначив глава відомства.

Кондратюк звертає увагу, що своєрідними «фірмовими інструментами» Росії стають провокації, використання агентури впливу, терор і політичні вбивства.

Як приклад він наводить вбивства розвідника Максима Шаповала і російського політика Дениса Вороненкова в Києві, контррозвідника Олександра Хараберюша в Маріуполі, а також вбивства російських політемігрантів Зелімхана Хангошвілі в Берліні (Німеччина) і Маміхана Умарова в околицях Відня (Австрія).

Новини по темі

Суд розгляне апеляцію на зміну запобіжного заходу Стерненку.

Засідання суду призначене на 12.00 13 серпня

1

У ще одного депутата підтвердили коронавірус

Також COVID-19 підхопила і дружина депутата

1

Зеленський підписав закон про оборонні закупівлі: що зміниться для армії.

Закон депутати прийняли 17 липня.

1

«Слуга народу» Грищук разом з дружиною захворіли на коронавірус.

Обидва зробили ПЛР-тести

1

Віталій Портников: “Майданів без політиків” не буває.

Від'їзд кандидата на пост президента Білорусі Світлани Тихановської з країни, її звернення до співгромадян із закликом не чинити опір правоохоронним органам - яскрава ілюстрація того, що відбувається після знищення диктаторським режимом політичног...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie