Для львівської лікарні швидкої допомоги купили новий комп’ютерний томограф.

Цього тижня до Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги доставили надсучасний комп’ютерний томограф, вартість якого 23,5 млн грн. Зараз спеціалісти встановлюють його і за два-три тижні на ньому вже почнуть обстежувати пацієнтів, повідомив у відеозверненні до львів’ян начальник міського управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Старий томограф, який працював в лікарні з 2004 року, вичерпав свій ресурс, він часто виходив з ладу. Томограф був надто завантажений, адже на ньому щодоби обстежували 35-40 пацієнтів, за рік проводили 12 тисяч обстежень.

Гроші на придбання нового надсучасного томографа були закладені у бюджеті міста. Його вартість 23,5 млн грн. Томограф вже доставили до лікарні, зараз його монтують і на ньому почнуть обстежувати пацієнтів ще до нового року.

«На цьому томографі можна буде обстежити будь-яку частину тіла: серце, судини, зокрема, коронарні судини тощо. Відділення комп’ютерної томографії – єдине в місті, яке працювало цілодобово і в якому у будь-яку пору доби обстежували пацієнтів Львова та області. Вже найближчим часом пацієнтів будуть обстежувати на новому томографі», - каже Володимир Зуб.

Новини по темі

У ресторані Борислава на святкуванні дня народження отруїлося 10 відвідувачів.

У ресторані Борислава на святкуванні дня народження отруїлося 10 відвідувачів

Зеленський анонсував підвищення пенсій для людей віком понад 80 років.

Зеленський анонсував підвищення пенсій для людей віком понад 80 років

1

На фестивалі Jazz Bez відбудеться концерт-присвята Маркіяну Іващишину.

На фестивалі Jazz Bez відбудеться концерт-присвята Маркіяну Іващишину

1

Командування ССО розповіло про характеристику підозрюваного у вбивстві Шеремета.

Командування ССО розповіло про характеристику підозрюваного у вбивстві Шеремета

1

У Львові 105 бійців ООС отримають 100 тис. грн допомоги від міської ради

У Львові 105 бійців ООС отримають 100 тис. грн допомоги від міської ради

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie