"Челсі" наймолодшим складом у своїй історії розібрався з "орлами" та піднявся на друге місце в АПЛ.

Команда Лемпарда виграла шостий поспіль матч в чемпіонаті Англії.

Лондонський "Челсі" в домашньому матчі 12-го туру англійської Прем’єр-ліги здолав "Кристал Пелас" з рахунком 2:0.

У першому таймі команди обійшлися без забитих голів, а в другому "сині" двічі вразили ворота суперника. На 52-й хвилині Теммі Абрахам реалізував вихід сам на сам з голкіпером, а в кінцівці зустрічі Крістіан Пулішич зняв усі питання щодо переможця.

Челсі - Кристал Пелас

Associated Press

Зазначимо, що в матчі з "орлами" головний тренер Френк Лампард випустив наймолодший стартовий склад "Челсі" за всю історію виступів клубу в Прем’єр-лізі. Середній вік гравців "синіх" склав 24 роки і 88 днів.

Також стартовий склад "Челсі" став наймолодшим серед усіх команд в АПЛ нинішнього сезону.

Таким чином, "Челсі" вперше за 2,5 року здобув шість перемог поспіль в чемпіонаті Англії. "Сині" впоралися з "Брайтоном", "Саутгемптоном", "Ньюкаслом", "Бернлі", "Вотфордом" та "Кристал Пеласом" із загальним рахунком 15:4.

Після цієї перемоги "Челсі" набрав 26 очок і піднявся на друге місце в турнірній таблиці. У неділю "Манчестер Сіті" в разі успіху в матчі з "Ліверпулем" може повернути собі другу позицію. Онлайн-трансляцію цього довгоочікуваного поєдинку дивіться на ТСН Проспорт.

"Кристал Пелас" з 15 очками йде на 9-му місці.

У наступному турі 23 листопада Челсі на виїзді зіграє з "Манчестер Сіті", а "орли" вдома будуть приймати "Ліверпуль".

Новини по темі

Електрокари з найбільшим запасом ходу: представлено ТОП рекордсменів ринку.

У список увійшли електромобілі, доступні для пересічного покупця

1 1

Задоволений розумінням. Шевченко прокоментував перемогу над Естонією

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу підопічних над Естонією в товариському поєдинку.