Європейці більше не побоюються української курятини: заборона на ввезення скасували.

/ Фото: Depositphotos

Європейський Союз скасував тимчасові обмеження для української курятини , Введені через спалах пташиного грипу в Вінницькій області в січні.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Качка.

"ЄС підтримав рішення про зонування випадки пташиного грипу в Україні. Таким чином, заборона ЄС на ввезення м'яса птиці з усієї території України, накладений кілька тижнів тому, знятий. Чекаємо оприлюднення відповідного рішення ", – написав він.

Качка зазначив, що рішення в Європарламенті було прийнято не одностайно, бо кілька держав-членів незадоволені прогресом у співпраці з Україною з інших питань.

"Це цілком нормальна реакція, оскільки в сфері санітарії і фітосанітарії між Україною і ЄС є ряд питань, де потрібно прогрес ", – написав торгпред.

За його словами, пріоритетом України на цей рік буде рішення всіх проблемних питань в цій сфері.

Нагадаємо, 21 січня 2020 року Україна офіційно зафіксували перший в 2020 році випадок загибелі птиці від грипу типу А субтипу H5. Вірус виявили на промисловому підприємстві "Хутір" у Вінницькій області.

Європейський Союз тимчасово зупинив ввезення м'яса птиці і м'ясної продукції з України через перший за три роки спалах пташиного грипу. А потім аналогічне рішення прийняла Білорусь.

28 січня в Україні повідомили, що ветеринари ліквідували збудник пташиного грипу в Немирівському районі Вінницької області, знищивши все поголів'я птиці в епізоотичному вогнищі. 109 тисяч курей умертвили, щоб зупинити пташиний грип.

Новости "Сьогодні" розповідали про те, як Україна нарощує експорт курятини:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Новини по темі

Туалетний папір у дефіциті: коронавірус обвалив економіку Китаю.

Економіст оцінив ситуацію в країні

1 1

Китай вилучить і знищить банкноти в районах з великою кількістю хворих на коронавірус.

Комерційні банки Китаю вилучатимуть купюри, а центробанк проведе дезінфекцію банкнот ультрафіолетом, а після двотижневого карантину - поверне назад в обіг.

1

Кабмін знає, скільки українців працює в тіні: де пройдуть інспекційні кампанії.

Кожен п'ятий працівник в нашій країні працює без офіційного оформлення

1

Скільки українців знайшли роботу за допомогою кар'єрних радників.

За рік послугами кар'єрних радників скористалися 1,024 млн безробітних. Такі спеціалісти почали працювати у центрах зайнятості з січня 2019-го, повідомили Gazeta.ua у Державному центрі зайнятості.Інститут кар'єрного радника в Україні запровадили у...

1

Газ улітку може подешевшати в півтора раза – "Нафтогаз".

НАК очікує збільшення попиту на послугу зберігання газу.

1 94

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie