Народна Правда

«Народна Правда» - останні новини України сьогодні. Головні події політики, економіки, суспільства. Свіжі новини дня, аналітика подій в Україні та світі онлайн читайте на Народній Правді

https://narodna-pravda.ua/

Лукашенко заявив, що мігрантам на кордоні намагаються перекинути зброю з Донбасу.

Олександр Лукашенко заявив, що мігрантам на кордоні Польщі та Білорусі нібито перекидають зброю з Донбасу. Причому біженців озброюють уже нібито другий день.

Про це повідомляє БЕЛТА.

“У нас дуже небезпечна намітилася там тенденція. Я це припускав. Це питання наших військових та Комітету держбезпеки. Пішли спроби перекидання зброї, боєприпасів та вибухівки цим людям у таборі. Останні дві доби перекидають зброю. Зброю переважно йде (ми з росіянами тримаємо на контролі це питання, з Путіним розмовляли на цю тему) з Донбасу.Йде зброя для чого?Тут хочуть влаштувати провокацію.Зштовхнути лобами наших прикордонників з них, наших військових з них. Бо там курди. А курди – це вояки. І коли вони (польська сторона, – БЕЛТА) їх ріжуть, б’ють та інше, люди у розпачі. Будь-який автомат, пістолет, провокація – і військовий конфлікт”, – заявив Лукашенко.

Секретар Ради безпеки та оборони Олексій Данилов відповів на пропозицію Німеччини розмістити нелегальних мігрантів з Білорусі в Україні.

Популярні новини зараз

 • У Польщі зупинили забиту нелегалами псевдошвидку
 • Без снігу та при -15: синоптики озвучили прогноз погоди на Новий рік
 • Віялові відключення до 10 годин: де і коли в Україні можуть вирубувати світло
 • Напередодні Лукашенко прокоментував ситуацію із мігрантами на кордоні Білорусії з Євросоюзом. За його словами, якщо Білорусь припуститься помилки, це відразу втягне в ситуацію Росію.

  Новини по темі

  Особливий статус Донбасу: Верховна Рада продовжила закон ще на один рік.

  Депутати ВР ще на рік продовжили закон про особливий статус тимчасово окупованого Донбасу. Відповідне рішення підтримав 317 нардепів. Уточнюється, що законопроект пропонує в статті 1 Закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих...

  UA.NEWS

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Бондар

  Брифінг народного депутата України Михайла Бондара Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

  Брифінг 02.12.2021 Анатолій Бурміч, Ілля Кива

  Брифінг народних депутатів України Анатолія Бурміча та Іллі Киви Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

  Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

  Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

  Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

  Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

  Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

  Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

  Первая крыса поймана

  Первая крыса поймана