Перша вакцина від коронавірусу пройшла випробування на людях.

У Китаї перша вакцина від коронавірусу пройшла успішне випробування на людях.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Вона була визнана безпечною, такою, що добре переноситься, а також здатною генерувати імунітет проти SARS-CoV-2. Прорив здійснила група вчених із Пекінського інституту біотехнологій, яка й створила вакцину, повідомляє The Lancet.

Позитивний результат був отриманий за 28 днів після початку тестування. Остаточні висновки очікуються через пів року, коли відбудуться всі перевірки. Вони мають показати, наскільки імунна відповідь від вакцинації захищає в разі зустрічі зі збудником COVID-19.

Перша вакцина від коронавірусу пройшла випробування на людях

Дослідження проводили на 195 здорових добровольцях віком від 18 до 60 років. Серед побічних реакцій найчастіше спостерігалася біль у місці ін'єкції (54%), висока температура (46%), втомлюваність (44%), головний біль (39%) і м'язові болі (17%). Більшість з них мала легку або середню тяжкість, серйозних побічних ефектів не було зафіксовано.

Раніше OBOZREVATEL писав, що всі сили країн світу спрямовані на створення вакцини для боротьби з пандемією COVID-19. Час від часу звучать підбадьорливі меседжі про те, що препарат буде готовий вже поточного року й запущений у масове виробництво. З іншого боку, низка вчених стверджує, що для його розроблення потрібен ще принаймні рік.

Новини по темі

Комаровський розповів про вплив БЦЖ на організм людини.

Раніше вчені в США виявили, що ця вакцина ефективна проти COVID-19

6 1

Стало відомо, як можна спрогнозувати важкий перебіг COVID-19.

Вчені провели дослідження

Учені докопалися до природи COVID-19: кілька вірусів злилися в один.

Дослідження провели в Англії

1 1

Вчені знайшли вірус, який викликає депресію

Дослідження проведено в Японії

2 1

До спалахів пандемій у світі призвело зловживання антибіотиками, – біологиня.

Вона розповіла, як уникнути цього

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie