"Війна з низькою інтенсивністю": Волкер спрогнозував розвиток подальших подій на Донбасі.

Він вважає, що, водночас, Україна розвиватиметься.

Спецпредставник США щодо України Курт Волкер заявив, що Росія і надалі продовжуватиме війну на Донбасі, однак із низькою інтенсивністю.

Про це він розповів в інтерв’ю ТСН.

Читайте також:

Волкер пояснив, чого Україні не вистачає для успіху

"Думаю, Росія буде продовжувати війну з низькою інтенсивністю, втім, так, як вона це робить останні 5 років. І це буде трагедія для людей на сході України. Людей, про яких Росія каже, що захищає їх, але, насправді, війна лише руйнує їхнє життя. Росія, можливо, буде продовжувати це робити, я цього не виключаю", - заявив Волкер.

Водночас, він вважає, що решта України ставатиме "успішнішою, квітучою, динамічнішою, рухатиметься вперед". І таким чином, на його думку, окуповані території захочуть повернутися до України.

Нагадаємо, спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що в разі потреби США готові підключитися до переговорів щодо ситуації на Донбасі.

Ексклюзив ТСН.Тижня: Треба дати Росії можливість м'яко відійти з Донбасу - Курт Волкер

Його прогнози майже завжди стають реальністю. Він впливає на прийняття ключових рішень для України. Себе ж він називає просто каналом комунікації. Блискучого дипломата не дратують ані незручний дерев’яний стілець, ані незручні прямі запитання. Спецпредставник Трампа з питань України Курт Волкер вважає, що треба дати Росії можливість м'яко відійти з Донбасу. Ексклюзивне інтерв'ю - дивіться далі.

Ексклюзив ТСН.Тижня: Треба дати Росії можливість м'яко відійти з Донбасу - Курт Волкер
Новини по темі

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie