ТОП-5 виробників «зеленої» енергії в Україні(інфографіка).

Finance.UA

Фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

“Зелена” енергетика в останні роки є дуже важливою складовою світової економіки. У нашій країні п’ять найбільших в Україні інвесторів в минулому році сукупно заробили 11,2 млрд грн, їм належить понад 2500 МВт потужностей.

Найбільше потужностей належать олігарху Ринату Ахметову – 1050. Олігарх володіє потужностями через енергохолдинг ДТЕК , які торік допомогли йому заробити 4,7 млрд грн.

На другому місці за обсягами потужностей займає фонд VR Capital Річарда Дейтса. Сумарна потужність, якою він володіє – 535,7 МВт. Рік тому він зміг заробити на “зеленій” 864,7 млн ​​грн.

На третій позиції опинилися шведські бізнесмени Карл Стурен і Йохан Боден. Їм належить шість вітропарків, загальна встановлена ​​потужність яких становить 335 МВт. За минулий рік їх електростанції згенерували електрики на 1,67 млрд грн.

На четвертому місці за обсягами потужностей виявилася китайська будівельна корпорація CNBM , якій належить 301 МВт “зелених” потужностей. Електростанція принесла своєму власнику Юнчжи Чену 2,9 млрд грн в 2019 році.

П’ятірку замикає Віктор Козаченко і його “Заммара Холдінгс ЛТД ”. Його потужності за минулий рік згенерували 289 МВт на 1,1 млрд грн.

Домашня сонячна електростанція

Новини по темі

Facebook купила розробника платформи для спілкування з клієнтами за $1 млрд.

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook оголосила про придбання Kustomer, стартапу-розробника платформи для управління відносинами з клієнтами.

2

У США здійснили першу масштабну поставку вакцини від COVID-19.

Вакцини від COVID-19 виробників Pfizer/BioNTech та Moderna ще не отримали офіційного дозволу, проте фармкомпанії та авіалінії вже готують потужності до поставок.

1

Ціни на паливо «підскочили» , чого чекати з початком зими.

Останній тиждень осені принесла автомобілістам дві новини: погану і добру.

3

Данилишин назвав причини девальвації гривні

Про це написав глава Ради Національного банку України(НБУ)Богдан Данилишин на своїй сторінці в Facebook.

2

В Україні запропонували відродити комунальну інспекцію.

Новий центральний орган виконавчої влади перевірятиме обґрунтованість тарифів на послуги ЖКГ

1

Українці наростили покупку іноземної валюти у листопаді.

За інформацією Національного банку України, в листопаді вітчизняні банки продали населенню 135 мільйонів доларів готівкової іноземної валюти. Вперше з початку року обсяги купівлі валюти українцями перевищив обсяги продажу. «У другій декаді листопа...

2 1

Міжбанк: до кінця дня курс просів завдяки спекулянтам.

1 грудня на валютному ринку пройшло в два етапи. На самому початку сесії відчувався ефект першого робочого дня місяця. Клієнти і банки вважалися, підводили підсумки листопада і лише до 11 години стали виходити на торги з основними обсягами своїх з...

1

В Україні почали активніше збирати податки

План з ПДВ за січень-листопад перевиконано на 53,5%.

1

В Україні з сьогоднішнього дня виросли страхові виплати.

Про це повідомляє прес-служба Фонду соціального страхування Украіни.

1

Підприємці підтримали Податковий комітет ВР в питанні поступового підвищення акцизу на ТВЕН.

Експерти Ради підприємців при КМУ закликають до поміркованої фіскальної політики в умовах коронакризи.

1