Ведучому каналу «Россия-1» заборонили в’їзд в Україну на 3 роки.

Радіо Свобода

Український інформаційний сайт, який публікує термінові новини України та світу, цікаві відео, актуальні репортажі та якісну аналітику.

https://www.radiosvoboda.org/

Ведучому телеканалу «Россия-1», генеральному директору російського релігійного телеканалу «Спас» Борису Корчевнікову заборонили в’їзд в Україну на 3 роки за незаконне відвідування окупованого Криму. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Як зазначили у ДПСУ, до сьогодні у службі не мали ні «завчасної інформації», ні «доручень» від правоохоронних органів щодо Корчевнікова.

«Після появи в засобах масової інформації повідомлень про незаконне відвідування даною особою тимчасово окупованого Росією Криму, прикордонники провели додаткову перевірку та знайшли підтвердження порушення вказаним іноземцем українського законодавства. Як наслідок, Корчевнікову Б.В. винесено заборону в’їзду в Україну на 3 роки. Він вилетів з території України авіарейсом «Київ-Стамбул», – мовиться у повідомленні.

Раніше про приїзд Корчевнікова в Україну повідомили українські ЗМІ, а сам ведучий опублікував в інстаграмі фото з Києва.

У квітні в СБУ повідомили проєкту Радіо Свобода «Крим.Реалії», що закрили кримінальне провадження проти Корчевського, який відвідував окупований Росією Крим.

«Згадане кримінальне провадження закрито на підставі пункту 2 статті 284 КПК України(встановлено відсутність в діянні складу кримінального злочину, – ред.)», – мовилося у відповіді СБУ на запит журналістів.

Корчевніков відвідував Крим після окупації у 2014 році. Так, у липні минулого року він опублікував в інстаграмі фото на тлі аеропорту в Сімферополі, а також виклав фото з геолокацією «Кримські гори», і «Ореанда».

В середині жовтня 2019 року Корчевнвков приїхав до Києва. Він опублікував фотографію з фестивалю православного кіно «Покров», на якому нібито отримав нагороду. Пізніше Корчевніков оприлюднив фото з Києво-Печерської Лаври і монастирів УПЦ(МП). Тоді в СБУ заявили, що «даних щодо здійснення Корчевніковим дій, які можуть завдати шкоди національній безпеці, не отримано».

Позафракційний народний депутат Андрій Деркач заявив тоді, що запрошував на свій фестиваль «Покров» до Києва Бориса Корчевнікова – російського ведучого каналу «Россия-1», який, зокрема, називав українців «фашистами» та «хунтою», – виключно як церковного представника.

The Irish Times Trump pardons Michael Flynn, who pled guilty to lying to FBI. The Irish Times Former national security advisor part of investigation into Russian US election meddling
The Irish Times Trump pardons Michael Flynn, who pleaded guilty to lying to FBI. The Irish Times Former national security advisor part of investigation into Russian US election meddling
Global News Trump pardons former national security adviser Michael Flynn. Global News In a tweet Wednesday afternoon, Trump said it is his "Great Honor" to pardon Flynn.
The Irish Times Biden urges Americans to be safe as Covid spikes ahead of Thanksgiving. The Irish Times Millions of Americans have flocked to airports and highways for the holiday
The Irish Times Can an Irish official revive EU’s ‘zombie committee’?. The Irish Times Europe Letter: Cillian Lohan is hoping to make the scandal-hit EESC relevant again
Новини по темі

Українського блогера Орєшнікова затримали в Індонезії на запит РФ.

Михайло Орєшніков у 2014 році попросив в Україні політичного притулку, а в 2016-му році отримав український паспорт. У Росії його звинувачують у нападі на поліцейських під час проукраїнської акції.

6

Завтра важливий суд про Приват

Це апеляція на рішення ОАСК про скасування націоналізації Привату. Того самого рішення, що було прийняте між першим та другим турами виборів Президента. Та сама політична проституція підлеглих судді Вовка, про яку ні у кого немає бути сумнівів. Са...

2 2

Вибори в КНУ ім. Шевченка: хто проходить до другого туру

В КНУ ім. Шевченка відбулися вибори ректора, однак ніхто з кандидатів не набрав більше 50% голосів.

1

У ТКГ немає прогресу щодо мирного плану для Донбасу - ОБСЄ.

Прогрес відсутній через розбіжності сторін

11

Відмовляючись надавати в ТКГ свій варіант «мирного плану» Росія показує свою зацікавленість у суб'єктивізації ОРДЛО, а не мирі на Донбасі.

На чергове прохання глави української делегації Леоніда Кравчука до РФ офіційно представити в ТКГ план дій від російської делегації, глава делегації РФ Борис Гризлов заявив, що це буде втручанням Росії у внутрішні справи України.

10

Садовий вчетверте стане мером Львова: з'явилися офіційні результати виборів.

Розрив між кандидатами – майже 25%

5

Експерти ВООЗ повернуться на ринок до Ухані, щоб дізнатися, як заразилися перші хворі.

Китай запевнив, що готовий прийняти вчених

6 1

Експерти ВООЗ повернуться в Ухань для вивчення перших випадків зараження коронавірусом.

Група дослідників за підтримки ВООЗ планує повернутися для обстеження оптового продуктового ринку в Ухані, щоб докладніше вивчити появи коронавірусної інфекції на початковому етапі.

13

«Люди не можуть отримати виплати по 8 місяців» : Клименко про нові компенсації від Зеленського.

Нардепка наголосила, що з квітня була видана допомога лише 240 компаніям

5

Хронічний енурез в очі всій країні

Чому на фоні невиплати заробітних плат медикам та значними проблемами в фінансуванні армії видатки на ДБР зросли з 1,4 млрд до 2,5 млрд - майже у два рази? На кисневі концентратори в лікарні грошей нема, на зарплату бюджетниками грошей нема, навіт...

6 4