Орбан анонсував референдум в Угорщині щодо сексуального виховання дітей.

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан анонсував у середу, 21 липня, проведення референдуму в країні щодо питань, пов'язаних із сексуальним вихованням дітей.

Орбан оголосив про наміри уряду на тлі протистояння між угорською владою та Євросоюзом через суперечливий закон, що передбачає обмеження доступу дітям до інформації про ЛГБТК-спільноту. Цей закон, який викликав критику та погрози здійснити відповідні правові кроки з боку Єврокомісії, зокрема, забороняє дітям доступ до публікацій про негетеросексуальні стосунки, а також рекламу, в якій представники ЛГБТК-спільноти зображені як частина соціальних норм.

Як заявив Орбан, цей закон дозволяє батькам дітей самостійно вирішувати питання сексуального виховання їхніх дітей. Брюссель прагне, на думку Орбана, щоб у школах та дитсадках Угорщини сексуальне виховання проводили активісти ЛГБТК-спільноти, "що вже є звичною справою для Західної Європи". "В останні кілька тижнів Брюссель відкрито атакував Угорщину через її закон про захист дітей. Угорські закони не дозволяють сексуальну пропаганду у дитячих садках, школах, на телебаченні та у рекламі", - стверджує Орбан, цитує інформагенція Reuters.

На референдум планують винести низку запитань, зокрема, про те, чи підтримують угорці, щоб неповнолітнім дітям у країні проводили роз'яснення на тему сексуальної орієнтації без згоди батьків, та чи підтримують вони, щоб дітям пропонували робити операції зі зміни статі. Також в жителів країни запитають, чи не проти вони, щоб контент, який може вплинути на сексуальний розвиток дітей, демонстрували без обмежень.

Орбан не повідомив, коли саме уряд має намір провести референдум.

Читайте також: Єврокомісія бачить загрозу для верховенства права в Польщі й Угорщині

15 червня парламент Угорщини ухвалив закон, який обмежує право молоді на отримання інформації про гомосексуальність і транссексуальність. Закон накладає заборону на доступні для дітей та молоді книжки, фільми та інші носії інформації, що зображає інші, ніж гетеросексуальність, види сексуальності. Заборонені всі види реклами, в яких присутні гомосексуальні або трансгендерні люди. Ці норми є частиною пакета законодавства, в якому йдеться про жорсткіше покарання за сексуальне насильство проти дітей та молоді, а також створення "реєстру педофілів". Уряд Віктора Орбана аргументує ухвалення таких законів прагненням захистити право дітей на отриману при народженні гендерну ідентичність.

Читайте також: Глава Єврокомісії анонсувала заходи щодо Угорщини через закон про ЛГБТІК

15 липня у Єврокомісії заявили, що здійснять правові кроки щодо Угорщини у зв'язку з імовірною дискримінацією секс-меншин.

Дивитись відео 25:34

Навіщо Віктор Орбан перебудовує Будапешт - "Європа у фокусі" (01.03.2021)

Deutsche Welle

«Deutsche Welle» - новини й аналітика з Німеччини українською мовою. Найважливіші події в Німеччині, Україні, Європі та в світі.

https://www.dw.com/uk

Чи чекають на Путіна етнічні росіяни в Україні?

Чи чекають на Путіна етнічні росіяни в Україні?

Селище Нововасилівку на Запоріжжі заснувала старовірська спільнота — молокани. Їх виселяли з російських губерній у тоді ще не заселені приазовські степи в 1820-1830 роках. Ми приїхали в Нововасилівку після того, як в Україні ухвалили закон, що виз...

Суд дозволив заочне розслідування проти Януковича

Суд дозволив заочне розслідування проти Януковича

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідчого ДБР і надав дозвіл на заочне розслідування проти Віктора Януковича щодо розстрілів на Майдані. Справа стосується 2014 року, коли він дозволив поліцейським використовувати вогнепальну зб...

Відновлення дозвілля у майже 100-річному домі: у селі Великі Підліски освятили Народний дім.

Відновлення дозвілля у майже 100-річному домі: у селі Великі Підліски освятили Народний дім.

Відновлення дозвілля у майже 100-річному домі: у селі Великі Підліски, що на Львівщині, освятили оновлений Народний дім. До ремонту долучилися й Контінентал Фармерз Груп, які дбають також про мешканців населених пунктів, де обробляють землі З пита...

Туреччину та Грецію охопили нищівні пожежі: стихія об'єднала місцевих з туристами.

Туреччину та Грецію охопили нищівні пожежі: стихія об'єднала місцевих з туристами.

У Туреччинні через палаючі ліси узбережжя опинился в диму. Водночас тривала термінова евакуація з готелів та гасіння вогню усіма моживими способами. Стихія об'єднала пожежників, місцевих жителів та туристів у боротьбі за порятунок. Читати на сайті:

Деталі смерті пари у Стрийському парку - Обмеження для невакцинованих українців - НОВИНИ - 2 серпня.

Деталі смерті пари у Стрийському парку - Обмеження для невакцинованих українців - НОВИНИ - 2 серпня.

Хто винен у смерті молодої пари в Стрийському? У мерії припускають, що блискавка, а не безгосподарність. «Без щеплення» означає «без роботи». У МОЗ попередили про жорсткі обмеження для усіх невакцинованих. Пожежі у Туреччині виявились підпалом! Чи...

Лукашенко сдает Беларусь армии РФ / Кто поджёг Турцию / Что США предложили Украине за запуск СП2?.

Лукашенко сдает Беларусь армии РФ / Кто поджёг Турцию / Что США предложили Украине за запуск СП2?.

24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –