У МОЗ пояснили, чому важливо вакцинуватися від COVID-19 перехворілим.

Людям, які вже хворіли на коронавірус, все одно важливо робити щеплення проти нього. Адже антитіла до інфекції не вічні, і саме вакцинація дає додатковий захист до природнього імунітету.

На цьому наголосили в Міністерстві охорони здоров’я (МОЗ) України. Роз’яснення опубліковано в офіційному Telegram-каналі відомства.

Вакцинацію для захисту від COVID-19 рекомендують й у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВОЗ), підкреслюючи: імунітет після перенесеного захворювання залежить індивідуально від кожного організму.

"Навіть якщо ви вже перехворіли, вам слід зробити щеплення. Захист, який хтось отримує від COVID-19, варіюватиметься від людини до людини, і ми також не знаємо, як довго може тривати природний імунітет", – йдеться у матеріалах на сайті організації.

Окрім цього, невакциновані люди, які перехворіли на коронавірус, мають вдвічі вищий ризик повторно заразитися ним, ніж вакциновані.

Перехворілим на COVID-19 теж рекомендують робити щеплення

Такі дані показало одне з досліджень Центрів із контролю та профілактики захворювань у США (CDC).

"Щоб знизити ймовірність зараження в майбутньому, всім людям повинна бути запропонована вакцина проти COVID-19. Навіть тим, хто раніше був ним інфікований", – дійшли висновку вчені.

Зважаючи на це, у МОЗ закликали українців: якщо хочете бути впевнені у захисті від важкого перебігу, госпіталізації та смерті від коронавірусу – вакцинуйтеся.

Вакцинація дає додаткові антитіла до природнього імунітету від COVID-19

Зазначимо: за словами міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, не потрібно чекати шести місяців після перенесення COVID-19, щоб імунізуватися – щеплення можна робити одразу після одужання.

Кандидатка медичних наук Тетяна Бондаренко додала, що завдяки цьому люди отримують додаткові антитіла. А в підсумку перехворіли й вакциновані матимуть кращий імунний захист від повторного інфікування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше у МОЗ розповіли, для представників яких професій вакцинація проти COVID-19 може стати обов’язковою в Україні. У відомстві вже підготували відповідний перелік, який ще мають затвердити офіційно.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі

У ОРДЛО лютує «Дельта»

Неефективніть російської вакцини Sputnik V визнають вже навіть ставленики Росії в окупаційних адміністраціях

Обозреватель

Не вірите в ковід? Послухайте лікарку!

Сумніваєтеся? Прийдіть до лікарні. Разом з лікарем вийдіть до родичів пацієнтів, які померли, аби сповістити їх про смерть. А потім запитайте у себе: що ви зробили, щоб зупинити трагедію, яка відбувається просто зараз?

Обозреватель

Із засідання Комітету з питань свободи слова 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань свободи слова 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань свободи слова Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Флешмоб з піснею про Бандеру, мільярд євро за вакцинацію, Регіон.

Флешмоб з піснею про Бандеру, мільярд євро за вакцинацію, Регіон.

У свіжому випуску "Регіон.ЮЕЙ" за 21 жовтня 2021 – молодь підхопила пісню "Батько наш – Бандера", тож флешмоб з її виконанням набуває популярності. Співробітник Укрпошти вимагає відшкодувати мільйон євро, якщо після вакцинації у нього з'являться п...

1 1

Фантомний сценарій, – Фесенко про ймовірні президентські амбіції Володимира Кличка.

Фантомний сценарій, – Фесенко про ймовірні президентські амбіції Володимира Кличка.

Є чутки, що на президентські вибори може піти не Віталій Кличко, а його брат Володимир. Такий сценарій, за інформацією Володимира Фесенка, розробляють піарники братів. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitt...

Із засідання Комітету з питань організації державної влади 20.

Із засідання Комітету з питань організації державної влади 20.

Із засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших ...

Україна може отримати нові ракети з Великої Британії.

Україна може отримати нові ракети з Великої Британії.

Україна та Велика Британії ведуть переговори про продаж зброї. Мовиться про продаж морських ракет класу "земля – земля", розроблених MBDA UK. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 К...