12 помилок у відносинах, які ще не пізно виправити

АСН 1
12 помилок у відносинах, які ще не пізно виправити

12 помилок у відносинах, які ще не пізно виправити

Нічого не пізно відіграти, поки ви обидва дорожите один одним. У будь-яких відносинах є період стагнації, але в наших руках можливість все змінити. Читайте 12 помилок, яких краще уникати, якщо хочете пронести любов через довгі роки.

1. Перекладання відповідальності

Уміння працювати в парі - важлива характеристика міцних відносин. Якщо один тягне на собі все, а інший розважається за його рахунок, довго подружжю не протягнути. Ось чому так важливо обговорювати обов'язки на березі, розподіляючи ролі та завдання порівну. Не потрібно лізти на чуже поле відповідальності. Допомагайте один одному в міру сил і не забувайте про власні потреби.

2. Взаємні маніпуляції Компроміс у відносинах необхідний. Якщо хтось із подружжя весь час тягне ковдру на себе, граючи почуттями партнера, - він ризикує погано скінчити. Люблячі люди не нав'язують своїх бажань, не використовують слабкі сторони близьких, щоб виїхати за їх рахунок. Це позбавляє їх гідності, провокує сварки, не дає розвиватися.

3. Відсутність довіри Відкритість один перед одним - фундамент, без якого не обійтися. Подружжя повинні ділитися один з одним своїми почуттями, планами і здобутками, це згуртовує їх разом, зміцнює сім'ю. Якщо важко довірити партнерові свою безпеку, серце або мрії - це стане джерелом багатьох проблем.

4. Замовчування образ Хочете зруйнувати сім'ю? Тоді промовчите про свої потреби і сильніше затамуєте образу. Найчастіша помилка люблячих людей - чекати, коли партнер «сам здогадається» про його потреби або незадоволеності, але це нерозумно. Обговорюйте переживання, озвучуйте очікування і шукайте конструктивні виходи. Не потрібно звинувачень - просто дійте.

5. Постійна критика

Чим більше негативу на адресу партнера, тим швидше він від вас закриється. Критика не допомагає стати краще, але боляче б'є по самооцінці і посилює відмінності. Озвучуйте свої бажання, враховуючи індивідуальність партнера. Не ламайте його психіку, але акцентуйте увагу на якостях, які вас захоплюють. Будьте на його стороні, а не дійте всупереч.

6. Боротьба за владу Сім'я - це коли обидва партнери діють спільно, стоять один за одного горою. Але іноді люди про це забувають і починають мірятися рівнем доходів, соціальним статусом або домашніми повноваженнями. Зрештою, хтось буде переможений, принижений і задавлений морально. Але навіщо? Не тисніть на больові точки половини, не придушуйте його (її) унікальність. Вчіться поважати і підтримувати один одного, тоді вам не буде ціни.

7. Знецінення партнера «Всі навколо герої, один ти породою не вийшов». «Це не таке і досягнення ...» Знайомі фрази? На жаль, сучасний світ і так постійно піддає нас порівнюванню з більш успішними людьми. Відносини - не місце для оцінки, вчіться бачити в близькій людині особистість, спілкуватися без ярликів. Не знецінюйте його думки, почуття і дії, ви теж не ідеальні.

8. Відмова в сексі Звичайно, є періоди в житті, коли секс йде на другий план. Але він все одно повинен бути присутнім у відносинах як приправа до почуттів. Фізична близькість необхідна, вона допомагає розряджатися, знімати накопичений стрес і збільшувати емоційну близькість подружжя. Якщо довго відмовляти в тілесному контакті - образи, роздратування і втрата довіри стануть питанням часу.

9. Невміння слухати Всі ми хочемо бути почутими, висловлювати наболіле, ділитися своїм розумінням проблем і відкрити важливі для себе істини. Коли партнер нас в цьому не підтримує, перебиває, веде від теми, робить поспішні висновки - ми відчуваємо злість, образу, якесь знецінення себе і власної значущості. Ось чому так важливо давати один одному зворотний зв'язок і можливість договорити.

10. Повна байдужість Жахливо, коли до людини ставляться як до неживого предмету, який не представляє особливої ​​цінності. Носить гроші, задовольняє інтимні потреби, не нудно? І добре. Але таке ставлення ранить, сім'ю має об'єднувати щось більше, ніж загальний побут і наявність дітей. Як щодо спільних інтересів, цінностей, традицій? Любов зігріває, байдужість вбиває.

11. Зрада Найчастіше відбувається в формі фізичної або емоційної зради у відносинах, коли партнер йде добирати відсутню на стороні у вигляді сексу, відкритого флірту чи еротичної листування. Така поведінка часто призводить до розриву: важко довіритися тому, хто тобою знехтував. Уникнути наслідків можна, якщо відкрито обговорювати проблеми в парі, вводити корективи, експериментувати, а не ігнорувати конфлікт.

12. Претензії та звинувачення «Це твоя вина», «все сталося через тебе» - і інші варіанти перекидання відповідальності. Коли обоє не хочуть вирішувати проблему, зате активно шукають крайнього. На жаль, ця стратегія невдала. Напад змушує захищатися і йти в контрзвинувачення. Уникнути конфлікту просто, якщо перестати висловлювати претензії і зосередитися на пошуку виходів із кризової ситуації.