У Новій Зеландії діти знайшли скелет нового виду гігантських пінгвінів.

Птах мешкав на Землі приблизно 30 мільйонів років тому.

Учні клубу юних натуралістів з Нової Зеландії виявили скелет гігантського пінгвіна, який жив в цьому регіоні 27-35 мільйонів років тому. Як повідомляє Live science, у пінгвіна були довгі ноги і дзьоб, а його зріст сягав приблизно 1,4 метра.

Відзначається, що скелет пінгвіна знайшли ще в 2006 році, але вчені описали його як новий вид тільки зараз.

У клуб юннатів міста Гамільтона входять діти у віці від 10 до 18 років. Вони знайшли кістки пінгвіна під час експедиції на маленький острів у бухті Кавхія. Це найбільш повний скелет гігантського пінгвіна, знайдений на даний момент. Через незвичайну довжину його ніг, вчені назвали новий вид Kairuku waewaeroa: waewae означає «ноги», а roa - «довгий» на мові маорі.

Коли юннати знайшли скелет, він стирчав із брили пісковика, яку оголив прилив. Спочатку діти вирішили, що це іржавий пропелер. Але керівники групи зрозуміли, що мають справу з чимось особливим. Останки знаходилися під загрозою ерозії через прибережні хвилі, тому місцева влада дозволила юннатам викопати скелет. Його передали в музей Ваїкато в Гамільтоні, де скам'янілість зберігалася до 2017 року.

Найбільший вид пінгвінів, який існує на даний момент - імператорський, його зріст може досягати 1,2 метра, а вага - 45 кілограмів. Але в період палеогену гігантські пінгвіни заселяли регіон Зеландія - частина суші, яка включає в себе Нову Зеландію і більша частина якої на даний момент знаходиться під водою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій і культури.

Читайте також: Імператорським пінгвінам загрожує вимирання через зміни клімату

Раніше Ів Адамс, бельгійський фотограф дикої природи, зробив знімки унікального жовтого пінгвіна під час експедиції по Антарктиді і Південній Атлантиці.

Підготував/ла : Фаина Ваулина

Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Новини по темі

Відео: Південна Корея запустила у космос свою першу ракету-носій.

Південна Корея 21 жовтня провела тестовий запуск на орбіту своєї нової ракети KSLV 2, також відомої як Nuri (Нурі). Запуск здійснили з космодрому Наро на острові Венародо. Ракета повинна вивести макет корисного навантаження на орбіту висотою від 7...

UA.NEWS

НАТО не планує розгортати в космосі системи озброєння для стримування новітніх ракетних загроз.

НАТО не планує розгортати в космосі системи озброєння для стримування новітніх ракетних загроз.

Північноатлантичний альянс вважає космос дуже важливим простором для забезпечення власної діяльності, але не має наміру розміщувати в космосі системи озброєння для стримування новітніх ракетних загроз.

Цензор.НЕТ

Із засідання Комітету з питань свободи слова 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань свободи слова 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань свободи слова Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Флешмоб з піснею про Бандеру, мільярд євро за вакцинацію, Регіон.

Флешмоб з піснею про Бандеру, мільярд євро за вакцинацію, Регіон.

У свіжому випуску "Регіон.ЮЕЙ" за 21 жовтня 2021 – молодь підхопила пісню "Батько наш – Бандера", тож флешмоб з її виконанням набуває популярності. Співробітник Укрпошти вимагає відшкодувати мільйон євро, якщо після вакцинації у нього з'являться п...

1 1

Фантомний сценарій, – Фесенко про ймовірні президентські амбіції Володимира Кличка.

Фантомний сценарій, – Фесенко про ймовірні президентські амбіції Володимира Кличка.

Є чутки, що на президентські вибори може піти не Віталій Кличко, а його брат Володимир. Такий сценарій, за інформацією Володимира Фесенка, розробляють піарники братів. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitt...

Із засідання Комітету з питань організації державної влади 20.

Із засідання Комітету з питань організації державної влади 20.

Із засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших ...

Україна може отримати нові ракети з Великої Британії.

Україна може отримати нові ракети з Великої Британії.

Україна та Велика Британії ведуть переговори про продаж зброї. Мовиться про продаж морських ракет класу "земля – земля", розроблених MBDA UK. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 К...