Які автомобілі купують українці

За підсумками перших п'яти місяців 2020 року в Україні було продано близько 30 тис. нових авто.

"Covid-19 завдав удар по ринку автомобілів. За даними провідних автодилерів, загальний обсяги продажів нових авто за перші 5 місяців 2020-го, порівняно з аналогічним періодом минулого року, впали на трохи більше 7%. Основний спад припав на березень-квітень після введення в Україні жорстких карантинних заходів. У травні продажі почали відновлюватися, загальний обсяг склав 5850 нових авто. Це на 60% більше, ніж за квітень", - розповів Gazeta.ua Олександр Лосєв, фінансовий експерт Alpari.

У травні найбільше продали автомобілів Toyota - більше 1000 авто. Друге місце належить Renault. Продано більше 820 авто. На третьому місці KIA - більше 660 авто.

"Для того, щоб потіснити трійку лідерів таким брендам як Skoda, Mercedes і Hyundai, потрібно збільшити кількість продажів утричі", - додав експерт.

Кількість проданих авто Volvo і Volkswagen за травень склала 65 і 70 авто відповідно. Ці два бренди займають трохи більше одного відсотка українського ринку.

"Якщо знову в країні не запровадять карантин, то ринок продажів автомобілів буде відновлюватися і далі. Головним пріоритетом вибору авто для українців залишається співвідношення ціни, якості, сервісу", - підсумував Олександр Лосєв.

Протягом травня роздрібна торгівля в Україні вийшла на докризовий рівень. Товарообіг практично досягнув показників лютого 2020 року.

Новини по темі

У Нацбанку назвали проблемні банки: у переліку один державний.

Сьогодні банківська система стійка. Однак є проблеми з фінустановами, які не мають бізнес моделі."Також є декілька банків, які ще до кінця не вирішили проблему 2015 року. Тоді вони взяли на баланси усілякі активи, щоб закрити питання проблемних кр...

Нацбанк пропонує з серпня скасувати кредитні канікули та починати реструктуризацію кредитів.

Кредитні канікули слід скасувати навіть якщо карантин буде продовжено після 31 липня.

1

Зе! Старт: «Розкрути» свій бізнес та отримай 100 тисяч грн.

За підтримки партії «Слуга Народу» запускається безкоштовний курс «Зе! Старт» із фінансовою допомогою для підприємців-початківців з усієї України.

1

Банки не готові до дисбалансу, коли за кредитами є канікули, а по депозитах немає - Рожкова.

У Нацбанку не можуть спрогнозувати наслідки кредитних канікул

1

За год НАК «Нафтогаз» увеличил прибыль в 4,5 раза: опубликован отчёт компании.

За 2019 год прибыль НАК «Нафтогаз Украины» составила 63,3 миллиарда гривен, что в 4,5 раза больше, чем годом ранее (13,6 млрд)

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie