Посуд СРСР, про який мріяла кожна господиня

Посуд часів СРСР – це справжнісіньке ностальгічне нагадування про якість, унікальність та точно про щось магічне, чого часто не можна було й торкатися – лише дивитися. Чого тільки варті сервізи, кришталь та різне кухонне начиння, яке ви точно ніколи не сплутаєте з іншими її аналогами за кольором, формою та особливому стилі.

Редакція FoodOboz пропонує вам згадати, а комусь дізнатися, яким же був посуд в СРСР, про що мріяла кожна господиня та чому, а також – що було в абсолютно кожному будинку.

1. Кришталевий штоф

Класичний вінтажний, кришталевий штоф для міцних напоїв, який був вкрай популярним в СРСР, але далеко не кожен міг його собі дозволити, точніше кажучи – одиниці.

2. Радянський фарфор

Радянський фарфор

У будь-якому будинку, як на підбір були сервізи "Рибка".

Сервіз "Рибка"

А також "прекрасні" серванти в яких й зберігалося ця вся розкіш.

Серванти для посуду

3. Столове приладдя

Столове приладдя

Відразу потрібно сказати, що всі дуже дбайливо зберігалися роками в сервантах, а діставали їх лише на свята й то – дуже особливі.

4. Якісний кришталь

Якісний кришталь

Це була справжня мрія кожної господині й ті, хто його все-таки мав – берегли та в прямому сенсі – не дозволяли навіть торкатися, тільки – милуватися.

5. Чавунний посуд

Чавунний посуд

Існує думка, що чавунний посуд – вічна й це правда, якщо за ним правильно доглядати. В СРСР сковороди та каструлі з нього були дуже гарної якості.

6. Залізні підстаканники

Залізні підстаканники

Цей предмет був дуже важливою частиною сервізу , ось вони були в кожній родині та найголовніше – ними користувалися всі й завжди. Їх не страшно було втратити, якось зіпсувати так як ціна була копійчаною. Зараз же ви такі можливо зможете побачити тільки у потягах.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв:

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Унылая лошадь возбуждается 2411021

Унылая лошадь возбуждается 2411021

1 1

Зупинка ТЕС напередодні зими. Чим це загрожує та як реагують українців

Зупинка ТЕС напередодні зими. Чим це загрожує та як реагують українців

Згідно з правилами, всі лікарні мають бути забезпечені альтернативними джерелами живлення, тобто дизель-генераторами, які вмикаються в аварійних ситуаціях для забезпечення виживання хворим, особливо у реанімаційних відділеннях. Ті ж апарати вентил...

Візит Остіна в Україну: нові дані про що домовилися.

Візит Остіна в Україну: нові дані про що домовилися.

Минулого тижня Україну відвідав міністр оборони США Ллойд Остіна. Під час візиту не підписали якихось визначних документів. Принаймні, публічно про це не розповіли. З джерел оборонних і непублічних відомо, що йшлося про напрацювання спільної з НАТ...

Зміни до бюджету Львівської області. Боротьба з Covid-19 в області.Сесія Львівської обласної ради

Зміни до бюджету Львівської області. Боротьба з Covid-19 в області.Сесія Львівської обласної ради

З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Серйозні чи  «по приколу» : що насправді ховається за санкціями РНБО, Наші гроші.

Серйозні чи «по приколу» : що насправді ховається за санкціями РНБО, Наші гроші.

Санкціям РНБО, які "прижали" Віктора Медведчука, раділи всі. Крутий був хід. Однак в наступних серіях санкцій все стало дрібніше. Потім ще дрібніше. Санкційні списки роздувались і роздувались, а результат ставав максимально мишкоподібним. Читати н...

1 1

Київ на порозі  «червоної»  зони. До чого готуватися мешканцям столиці

Київ на порозі «червоної» зони. До чого готуватися мешканцям столиці

З 8 листопада Кабмін наказав не пускати на роботу усіх невакцинованих чиновників та вчителів, які ухиляються або відмовляються від вакцинації без поважної причини. Про це повідомляють на урядовому порталі. Ці обмеження, а також перспективи «червон...