Мерія викупить у «Динамо» гірськолижну базу та відновить її роботу.

1

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛМР, мерія викупить у Львівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства ʺДинамоʺ України для суспільних потреб об’єкти нерухомого майна загальною площею 419,7 кв. м на вул. Чернеча Гора, 3.

За відповідне рішення 19 вересня проголосувало 40 депутатів.

ʺЙдеться про гірськолижну базу, яка розташована у парку „Знесіння“. Зараз вона знаходиться в дуже занедбаному стані, тому ми хочемо її викупити та відновити, щоб діти мали де займатись зимовими видами спортуʺ, — прокоментувала заступниця начальника управління молоді і спорту ЛМР Ксенія Пилипів.

Зазначимо, пріоритетним напрямком діяльності Львівської міської ради є розвиток масового спорту, підтримка дитячо-юнацького спорту, поліпшення спортивної інфраструктури в місті, тощо. З метою реконструкції гірськолижної бази на вул. Чернеча Гора, 3 та створення якісних умов для навчально-тренувального процесу дітей, керуючись відповідними законами України управлінням молоді і спорту ЛМР було підготовлено проект ухвали ʺПро викуп у ЛОО ФСТ „Динамо“ України для суспільних потреб об’єктів нерухомого майна на вул. Чернеча Гора, 3ʺ.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у ЛМР затвердили Кодекс етичної поведінки посадовців.

Новини по темі

Розбрат у «Слузі народу» : Арахамія та Дубінський на детекторі брехні – трансляція (Відео).

1

Конфлікт між ними виник на тлі скандалу довкола Комітету ВР з фінансів, податкової та митної політики

Детектор брехні і золоте ліжко: як проходять перевірку Дубинський і Арахамія - онлайн.

1

Перші результати обстеження будуть тільки наступного понеділка

Богдан розповів послам країн «Групи семи», шо немає підстав для повернення «Приватбанку» Коломойському.

1 1

Керівник Офісу президента України Андрій Богдан та його заступники повідомили 23 жовтня на зустрічі з послами країн «Групи семи», що підстав для повернення «Приватбанку» колишнім акціонерам немає.  «Ухваливши рішення про націоналізацію, держава вк...