Бійці ЗСУ красиво "потроллили" бойовиків і збентежили пропагандистів Кремля (фото)

Сегодня 9
Бійці ЗСУ красиво

Українські військові на фронті не тільки продовжують регулярно ліквідувати вогнем бойовиків, але і не упускають можливості "познущатися" над ними – бійці ЗСУ вивісили на передовій американські прапори. Про це повідомляють в Facebook волонтери фонду "Повернись живим".

Бійці української армії в районі Авдіївки вирішили трохи полоскотати нерви противника, вивісивши перед їх носом прапор Італії.

"Не скористатися такою можливістю пропагандисти Росії не змогли. У район Авдіївської промзони відразу були відправлені журналісти. Навперебій почали виходити публікації і відеоматеріали про те, що українські війська посилили спецпідрозділи з Італії і готуються до наступальних дій", – йдеться в повідомленні.

Також волонтери повідомляють, що налякати бойовиків батальйону "П'ятнашка", у якого раніше був узнищений комбат "Мамай", вирішили і на сусідній позиції. Бійці 92-ї бригади за кілька десятків метрів вивісили прапор США.

36972294_1071688002988636_3442041405818535936_n

55_05

Як повідомлялося, "Доктор Смерть" розповів, як ЗСУ знищують бойовиків в Горлівці. Лікар з Єнакієвого Олександр Чернов зазначив, що, незважаючи на перемир'я на фронті, противник зі складу "3-ї мотострілецької бригади 1-го корпусу армії ДНР" продовжує нести втрати.

Також днями військові з 56 бригади розповідали, як ліквідували диверсантів під Донецьким аеропортом. Ворожа ДРГ спробувала вийти на позиції українських військових, але кулеметник спрацював чітко в голови двом бойовикам.