Китайський гороскоп для Мавпи на 2021-й: яким буде рік.

Головна тема 2021-ого для тих, хто народився у рік Мавпи , – бажання свободи та незалежності. І ви всіма силами прагнутимете налаштувати так своє життя, щоб якомога менше залежати від зовнішніх обставин та інших людей , і більше покладатися на себе, на внутрішні ресурси.

Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка ексклюзивно для OBOZREVATEL склала гороскоп для Мавп (1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016) на прийдешній рік. За її словами, так може стартувати і ваше бажання монетизувати якісь свої таланти та хобі , щоб більше заробляти, але вільно і з задоволенням.

"Звичайно, праця на себе – це ще та відповідальність, але ви до неї вже готові. Прагнення до звільнення від залежності стосуватиметься і бажання кинути шкідливі звички та якомога менше залежати від певних продуктів та речовин , а ще – від токсичних людей та стосунків , ви більше турбуватиметесь про власне здоров'я, у тому числі психічне, та ще й інших агітуватимете", – сказала Соломка.

Залишок зими пройде у зароблянні грошей звичним способом, але все голосніше заявляє про себе прагнення створити власний напрям, власний бізнес , можливо, з підтримкою рідних чи друзів, що вірять в вас.

Навесні у вас уже чимало роботи, і все потрібно встигнути, бо цінна кожна секунда. І ви починаєте рухати, створювати якісь нові напрями, вкладати гроші та зусилля в розкрутку. Звичайно, це було дещо авантюрно з вашого боку – зважитися і почати, але хіба краще сидіти на одному місці і вмирати з нудьги?

Влітку ви немов завмираєте, бо особливих подій не відбувається, ви зробили все, що могли і залишається лише очікувати, коли посіяні вами зерна проростуть . Тож за ці місяці можна і відновити сили після такої напруженої весни.

А от восени ви вже пожинаєте ці плоди. І переконуєтесь у тому, що ви таки обрали правильну стратегію і вірний напрям руху . Ви піднімаєтеся і у власних очах, та й думка вашого оточення про вас змінюється, вас починають більше поважати і навіть захоплюватися.

Роботи у вас зараз також чимало, але ви перебуваєте на такому піднесенні , що вона вас абсолютно не напружує, а навпаки – мотивує зробити ще більше, щоб і заробити, і більший досвід отримати.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

 • раніше Соломка склала гороскоп для тих, хто народився в рік Щура. За її словами, у 2021 році в них розв'яжуться важливі майнові питання та поліпшиться особисте життя.

 • Люди, народжені в рік Свині (Кабана), за її словами, можуть стати фінансово успішними у 2021 році.

 • Ті, хто народився у рік Бика, відповідно до гороскопу Соломки, у 2021-му почуватимуться справжніми господарями: їм щаститиме в усіх життєвих сферах.

 • Тиграм Металевий Бик принесе спілкування і встановлення нових зв'язків для започаткування власного бізнесу, а у Котів з'явиться набагато більше можливостей та пропозицій.

 • У тих, хто народився у рік Дракона, 2021-й буде бурхливим та непередбачуваним, сповненим емоційних сплесків. На допомогу можуть прийти медитативні чи дихальні практики.

 • У Змій рік обіцяє бути творчим – захочеться займатися прекрасними речами, що роблять світ навколо нас більш гармонійним. Змін зазнає особисте життя та навіть зовнішність, а кар'єра може піти вгору.

 • Коням 2021-й принесе багато роботи – має активізуватися все, що пов'язано з розумовою діяльністю і засвоєнням нових знань або їх передачею іншим.

 • Соломка дала прогноз здоров'я для всіх знаків на 2021 рік. Вона порадила Ракам зміцнити спину, а Левам – правильно харчуватися.

 • Також тарологиня розповіла, що 2021 року в багатьох знаків зодіаку вируватиме особисте життя: Водолії можуть почати нові стосунки, а Близнюки – знайти справжнє кохання.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Масляна почалася: як святкувати по днях, кращі поздоровлення і яскраві листівки.

Масляна почалася: як святкувати по днях, кращі поздоровлення і яскраві листівки.

Сьогодні, 8 березня, стартує Масляний тиждень, сама Масниця випадає на 14 березня. НАРОДНА ПРАВДА нагадує, що закінчується Масляний тиждень Прощеною неділею. Після цього почнеться передвеликодній піст, який триватиме до 19 квітня. Масляна – ...

Народна Правда

Ток-шоу «Країна» - 09.03.2021

Ток-шоу «Країна» - 09.03.2021

Ведучий: Сергій Барбу Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

Акція на підтримку Сергія Стерненка

Акція на підтримку Сергія Стерненка

Зеленський і його оточення самі визнають, що наша судова система довела свою непридатність, але вони не роблять нічого, щоб ця репресивна машина припинила відмазувати злочинців та відправляти невинуватих людей у в’язницю. Невинні ув‘язнені не мают...

ПОЛІТКЛУБ Віталія Портникова - 12.03.2021

ПОЛІТКЛУБ Віталія Портникова - 12.03.2021

Ведучий: Віталій Портников Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

Вакцина Спутник и истерика на России

Вакцина Спутник и истерика на России

Політичне ток-шоу «ВЕЛИКА ПОЛІТИКА» - 10.03.2021

Політичне ток-шоу «ВЕЛИКА ПОЛІТИКА» - 10.03.2021

Ведуча: Анна Мірошниченко Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

Марш жінок і акція противників фемінізму в Києві

Марш жінок і акція противників фемінізму в Києві

На Михайлівській площі відбувається акція за справедливе та рівне ставлення до жінок. Також на Михайлівській площі відбувається акція "Операція з порятунку фемінсток" Організатори акції - громадська організація "Традиція і Порядок". Підпишіться і ...