У "Вікіпедії" заявили, що хтось відредагував статтю про вибори-2018 в Росії, тому Google видавав інформацію про "перемогу" Путіна

Гордон
У

Пошуковик Google видавав інформацію про перемогу чинного президента РФ Володимира Путіна на виборах президента Росії 2018 року, оскільки хтось із користувачів відредагував статтю про вибори у "Вікіпедії". Про це повідомив РБК виконавчий директор російського відділення "Вікімедіа" (забезпечує підтримку "Вікіпедії") Станіслав Козловський.

За його словами, "невідомий дописав прізвище Путіна в преамбулу статті про вибори, після чого пошуковик індексував її і відобразив у видаванні новий варіант".

Козловський додав, що за 20 хвилин помилку виправили. Зараз і в Google, і у "Вікіпедії" немає згадки про те, що Путін переміг на виборах президента 2018 року.

14 січня в пошуковику Google під час запиту про вибори президента Росії 2018 року з'являвся довідковий блок, у якому йшлося про те, що переможцем став Путін.

Президент РФ оголосив про намір знову балотуватися 6 грудня 2017 року. Партія "Единая Россия" привітала його рішення йти на вибори самовисуванцем.

26 грудня ініціативна група офіційно висунула Путіна кандидатом у президенти Росії на виборах 18 березня 2018 року. 28 грудня ЦВК РФ зареєструвала його групу виборців і дозволила президенту РФ почати виборчу кампанію.

Згідно з результатами опитування "Левада-центру", проведеного з 1-го до 5 грудня, чинного президента на виборах готовий підтримати 61% респондентів.