Півзахисник Боруссії Дортмунд отримав попередження після підтримки акцій, присвячених вбитому у США афроамериканця.

Півзахисник дортмундської Борусії Джейдон Санчо отримав жовту картку у матчі 29 туру чемпіонату Німеччини проти Падерборна (6:1) після підтримки акцій, присвячених вбитому у США Джорджу Флойду.

Після першого свого голу у ворота Падерборна на 57-й хвилині футболіст підбіг до телекамер та зняв футболку під якою була майка з написом «Правосуддя для Джорджа Флойда».

За це арбітр матчу показав Санчо жовту карту.

Слід відзначити, що 20-річний Санчо в матчі з Падерборном забив три голи та встановив рекорд Бундесліги, ставши наймолодшим автором хет-трику в історії Бундесліги.

Масові протести у США почалися після смерті афроамериканця Джорджа Флойда у Міннеаполісі 25 травня.

Поліція затримала його за підозрою у фальсифікації документів. При цьому один з правоохоронців, поклавши чоловіка на землю, натиснув йому на горло і тримав у такому положенні декілька хвилин.

У результаті Флойда було госпіталізовано і він помер у лікарні, після чого кілька десятків американських міст охопили масові заворушення, для придушення яких влада вивела на вулиці Національну гвардію.

Раныше ексчемпіон світу з боксу у суперважкій вазі Володимир Кличко висловився проти расизму на тлі смерті Джорджа Флойда після затримання поліцією.

Новини по темі

Тоттенхем — Арсенал. Онлайн-трансляція матчу англійської Прем'єр-ліги

НВ стежить за ходом гри 35-го туру англійської Прем'єр-ліги між Тоттенхемом і Арсеналом. Поєдинок відбудеться сьогодні, 12 липня, о 18:30 за київським часом.

2

Барселона скоротила відставання від Реала в чемпіонаті Іспанії до одного очка.

У суботу, 11 липня, відбулося три матчі 36-го туру іспанської Прімери.

3

Півзахисник збірної України Малиновський забив гол Ювентусу.

Руслан Малиновський вийшов на заміну і засмутив лідера чемпіонату Італії.

3

Гол Малиновського допоміг Аталанті зіграти внічию з Ювентусом у матчі чемпіонату Італії - відео.

Аталанта зіграла внічию з Ювентусом у центральному матчі 32-го туру італійської Серії А.

2

Тоттенхем — Арсенал. Де і коли дивитися матч англійської Прем'єр-ліги

НВ розповідає все, що потрібно знати про дербі північного Лондона — матч 35-го туру англійської Прем'єр-ліги між Тоттенхемом і Арсеналом.