НАЗК розпочало розслідування стосовно голови Конституційного суду.

Національне агентство з питань запобігання та протидії корупції розпочало перевірку декларації за 2016 рік голови Конституційного суду України Станіслава Шевчука. Крім того, 14 травня КСУ розгляне питання звільнення Шевчука з посади судді.

«Рішенням Національного агентства від 12.04.2019 № 1025 розпочато перевірку декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік, поданої суддею, Головою Конституційного суду України, Шевчуком Станіславом Володимировичем», – йдеться у повідомленні НАЗК у відповідь на запит УНН.

У декларації голови КСУ за 2016 та 2017 рік була присутня інформація про його рідного брата – Рулава Одда. Шевчук, крім дружини та сина, декларував його як члена родини. Однак у декларації голови КСУ за 2018 рік інформація про можливого брата вже відсутня.

Слід зазначити, Рулав Одд фігурує у кримінальному провадженні за фактом розкрадання державних грошей з ДП «Укрхімтрансаміак». Згідно з інформацією НАЗК, на його фірму було «злито» 10 млн грн бюджету.

Як повідомлялося, НАЗК виявило порушення у фінансових звітах 7 партій. У грудні 2018 НАЗК виявило порушення у фінансових звітах 8 політичних партій, затверджено 46 висновків.

Також НАЗК виявило ознаки умисного неподання декларацій 30-ма посадовими особами.

Автор: UA.NEWS

Фото: Агентство расследований Артема Фляжникова

Новини по темі

Депутата місцевої ради знайшли застреленим в автомобілі.

20 листопада, в місті Кременчук Полтавської області виявили тіло 47-річного жителя в автомобілі Toyota.

2

Вірменія пропонує стати посередником між Україною та РФ.

Віце-спікер вірменського парламенту Ален Сімонян заявив, що  Вірменія може стати «мостом для налагодження діалогу» між Україною та Російською Федерацією. «Вірменія навіть може бути якимось мостом. Ми повинні робити все можливе, щоб цю проблему шви...

1 4

«Не завелися». У літака Зеленського відмовив двигун

Президент України Володимир Зеленський не зможе прибути до Очакова зустрічати кораблі ВМС України вчасно через технічну несправність президентського літака.

2 20

Профільний комітет Ради підтримав скасування публікації законів в Урядовому кур'єрі.

Комітет Верховної Ради України з питань цифровий трансформації підтримав низку законопроектів, які скасовують обов’язкову публікацію законів в газеті Урядовий кур'єр.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie