Суд повернув державі титано-магнієвий комбінат у Запоріжжі, раніше приватизований компанією Фірташа.

Господарський суд Запорізької області ухвалив рішення про повернення Запорізького титано-магнієвого комбінату у власність держави, повідомила 4 серпня Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

За цим повідомленням, суд «задовольнив позов Спеціалізованої антикорупційної прокуратури до компанії «Толексіс Трейдінг Лімітед» і ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат». Йшлось про розірвання договору про заснування цього товариства та повернення державі комбінату», – йдеться у повідомленні.

В антикорупційній прокуратурі нагадали, що аналогічне рішення суд ухвалив у липні 2018 року, але згодом Верховний суд задовольнив скаргу компанії Фірташа і скерував справу на новий розгляд.

Компанія «Толексіс Трейдінг Лімітед» із орбіти бізнесмена Дмитра Фірташа в 2013 році створила ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат». Це сталося після перемоги заявки компанії на конкурсі Фонду державного майна для залучення інвестицій на комбінат. Компанія мала інвестувати в модернізацію підприємства 110 мільйонів доларів, але кошти були витрачені менеджментом компанії не за цільовим призначенням.

Радіо Свобода

«Радіо Свобода» - український інформаційний сайт, який публікує термінові новини України та світу, цікаві відео, актуальні репортажі та якісну аналітику.

https://www.radiosvoboda.org/

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

1

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання 6 сесії ІХ скликання Верховної Ради України. Засідання розпочалося «годиною запитань до Уряду» щодо тарифів і цін на комунальні послуги для населення України та надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для наданн...

Брифінг 24.09.2021  «Слуга Народу»

Брифінг 24.09.2021 «Слуга Народу»

Брифінг народних депутатів україни представників депутатської фракції "Слуга Народу".

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Раніше лише в цирку можна було побачити пелікана, який жонглює та розуміє людську мову. Нині ж такий чудоптах живе в одному із приватних будинків Вінниці, як свійська птиця. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...