Запорізьких перевізників зобов'язали возити пільговиків безкоштовно

Сегодня 3
Запорізьких перевізників зобов'язали возити пільговиків безкоштовно

Запорізька міська рада поки не ухвалила рішення про монетизацію пільг на проїзд для пасажирів відповідних категорій. Про це повідомили в прес-службі мерії міста.

Під час наради в мерії міський голова Володимир Буряк нагадав, що право на безкоштовний проїзд все ще зберігається і перевізники зобов'язані його задовольняти.

Мер підкреслив, що ця умова прописана у всіх договорах з перевізниками, а інших рішень міська влада не приймала. Також Буряк доручив начальнику управління транспорту Олександру Власюку провести нараду з керівниками фірм з перевезення, щоб про це нагадати.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що монетизація пільг на проїзд може серйозно ускладнити життя людям з інвалідністю. Голова громадської організації "Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів" Володимир Петровський на конференції, присвяченій правам людей з інвалідністю, пояснює, що монетизація пільг на проїзд зробить так, що люди з інвалідністю просто сидітимуть вдома.

Тим часом, перевізники в Полтавській області відмовилися безкоштовно возити учасників бойових дій на Донбасі, вимагаючи від ветеранів оплати, оскільки не отримують відповідних компенсацій з бюджету.