У Сумах впроваджують жорсткий карантин

У Сумах місцева влада заборонила городянам виходити з дому без крайньої необхідності і перебувати на вулиці групами більше двох осіб.

"У період з 28 березня і до моменту закінчення карантину на території Сумської міської об'єднаної територіальної громади заборонено залишати місце проживання, крім дозволених випадків", - йдеться в рішенні виконавчого комітету міської ради.

Жителям дозволені поїздки на роботу, відвідування аптек і продуктових магазинів, надання ритуальних послуг, ремонт комп'ютерної та побутової техніки.

Дозволено вигулювати тварин до 30 хв день, відвідувати правоохоронні, судові органи, літніх людей, осіб з інвалідністю з метою забезпечення їх продовольчими товарами.

Заборонено виходити з приміщень без індивідуального захисту органів дихання - масок, респіраторів.

Заборонено перебувати на вулицях групами більше двох осіб. Крім випадків, коли дорослі супроводжують дітей, літніх людей, осіб з інвалідністю чи пересування групи членів сім'ї.

Дітям до 14 років не можна перебувати на вулиці без супроводу дорослих. Дітям у віці від 14 до 18 років - без відома батьків або опікунів. Заборонено перебувати на вулицях дітям у віці від 14 до 18 років після 20.00 без супроводу дорослих.

Заборонено палити, приймати їжу або напої в місцях загального користування, в тому числі, в парках, скверах, лісопаркових зонах, прибережних смугах.

Особам на робочих місцях забороняється без крайньої необхідності залишати приміщення, де вони працюють.

На вулиці кожна особа повинна мати при собі документи, що засвідчують особу. На вимогу співробітників поліції особа зобов'язана пред'явити ці документи, а також повідомити своє місце проживання і мету виходу на вулицю.

На вулицях городянам наказано перебувати на відстані не менше 2 м один від одного. За порушення правил передбачена адміністративна відповідальність.

У Тернопільській міській дитячій лікарні перебувають 6 пацієнтів з Covid-19. Четверо з них - діти. Немовля віком 1,5 років у важкому стані, повідомляє Тернопільський штаб по боротьбі з коронавірусом.

Новини по темі

Справи Майдану: завершено розслідування щодо колишніх суддів, підозрюваних в арешті активістів.

У січні 2014 року колишні судді вчинили протиправні дії щодо 17 громадян

1

ДБР завершило розслідування щодо двох черкаських екс-суддів у «справах Майдану» .

Екс-судді підозрюються у постановленні завідомо неправосудних ухвал, завідомо незаконних арештах, які спричинили тяжкі наслідки.

1

«Розформований» відділок поліції у Кагарлику продовжив роботу: з'явилося пояснення.

Новий керівник назвав причину

6 1

Вимагаємо від ДБР вибачень: в ІСОМ прокоментували штурм Музею Гончара.

Практика, коли правоохоронці вдираються силою до музеїв, має бути назавжди викорінена

3 1

В Україні заявили про припинення посухи

Дощі припинили посуху в Україні."Дощі призупинили посуху в Україні на більшості площ, навіть на півдні є деяке пом'якшення під ранніми хлібами - озимими, ранніми яровими. Це дуже важливо для врожаю, оскільки зараз рослини найбільше потребують воло...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie