Смерть нардепа Давиденка: озвучено основні версії слідства.

Народного депутата Валерія Давиденко знайшли застреленим у власному офісі. Все дуже схоже на самогубство, але в цю версію не вірить ні суспільство, ні ЗМІ, ні колеги, ні, схоже, навіть слідство.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на 24 канал, основною версією слідства є вбивство, яке було інсценоване під самогубство. Саме за статтею про вбивство і відкрили кримінальне провадження ще в день смерті 23 травня.

У коментарі 24 каналу заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів, що у слідства є ще дві версії.

Друга версія слідства проста і очевидна – це самогубство. Хоча всі в це слабо вірять, і саме суїцид ця загадкова смерть найбільше нагадує. Принаймні на перший погляд.

Популярні новини зараз

І третьою версією є доведення до самогубства. Саме ця версія є чи не найбільш правдоподібною. Як повідомляє видання “Апостроф“, огляд камер відеоспостереження не показав ймовірного вбивці.

Тобто Давиденко сам зайшов у туалет і більше не вийшов звідти. Його тіло знайшла прибиральниця. Втім крісло в туалеті і відкрите вікно вказують саме на інсценування самогубства, а з камерами могли попрацювати професіонали.

Якщо це таки було вбивство, наприклад, на замовлення, або за попередньою змовою осіб, то винуватцю загрожує від 10 до 15 років за ґратами або довічне ув’язнення. У випадку з доведенням до самогубства імовірний винуватець обійдеться ув’язненням до 5 років.

“Апостроф” пише, що у Валерія Давиденко було багато ворогів і в бізнес-колах. Одним з таких був олігарх Сергій Курченко.

Ігор Мосійчук також заявив, що у померлого депутата був конфлікт з агробизнесменом Андрієм Веревським – спонсором депутатської групи “Довіра”.

Антон Геращенко цю інформацію не підтвердив, але і не спростував.

“Апостроф”, посилаючись на власні джерела, повідомляє про телефон Давиденко. Мовляв, у депутата була важлива зустріч напередодні своєї смерті, після неї він вимкнув телефон і більше не включав.

Якщо причиною смерті депутата дійсно стали вбивство або доведення до самогубства, то цей телефон має особливу цінність для слідства – він допоможе встановити останні контакти покійного.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що у Верховній Раді не згодні з версією про те, що Валерій Давиденко, тіло якого з вогнепальним пораненням знайшли напередодні, міг вчинити самогубство. Нардеп Сергій Шахов висловив думку, що його колегу вбили, тому версія про суїцид не має під собою підстав.

Новини по темі

Сергій Громенко: ЛЕНІНОПАД І КОЛУМБОПАД. Які пам'ятники варто, а які не можна скидати

Процеси реінтерпретації минулого, які зараз активно розгортаються у США та, меншою мірою, в Європі, викликають активне зацікавлення в Україні. Не останньою чергою – з огляду на її досвід декомунізації. Настрої нашої суспільної думки коливаються. О...

1

Політична відставка голови Національного банку дискредитує Україну.

Про наслідки відставки Яківа Солія з посади голови НБУ

В водоеме под Одессой утонул подросток

Вчера вечером, 12 июля, в Одесской области нашли тело подростка, который утонул в водоеме

1

Справи проти Порошенка: які перспективи та чому прокурорські докази летять в архів (Відео).

Справи проти п'ятого президента Україна поступово розвалюються в судах

1

Україна може пустити воду в Крим тільки в обмін на повернення півострову – Жумаділов.

За шість років країна не створила системи державних органів, які виробляли би політику щодо Криму.Про це в інтерв'ю журналу "Країна" говорить директор державного підприємства "Медичні закупівлі України" Арсен Жумаділов."Немає якісної аналітики про...

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie