Простіше нікуди. Як зменшити розмір картинки

Як зменшити розмір фото або формат картинки? Пропонуємо найпростіші способи, які не заберуть багато часу.

Зменшити розмір картинки може знадобитися при завантаженні зображення на сайт або при відправці поштою, а деякі jpg-файли займають досить багато місця. Існує безліч способів, як зменшити розмір, формат чи вагу картинки. Пропонуємо три найдоступніших - за допомогою програми Paint/Preview, Adobe Photoshop або онлайн-сервісу.

Отже, як зменшити фото або змінити формат картинки:

1. За допомогою програми Paint/Preview

Це найпростіший спосіб, так як Paint встановлено в Windows, а значить з імовірністю 99%, програма є на вашому комп'ютері. За допомогою Paint можна зменшити невелику кількість фото, але якщо файлів дуже багато, це займе досить часу.

Для цього потрібно вибрати на комп'ютері Пуск - Стандартні - Paint. Далі натиснути кнопку Відкрити - вибрати потрібну картинку на вашому комп'ютері і ще раз Відкрити. Після чого шукаємо на панелі кнопку Змінити розмір - вибираємо пікселі і вводимо потрібні нам цифри. Зберігаємо зображення і вибираємо тип файлу - jpg, png, gif, tiff.

Якщо ви власник Mac, то можете скористатися встановленою програмою Preview. Для цього відкриваємо картинку в додатку і виділяємо мишкою область, яку потрібно вирізати. Далі натискаємо Інструменти (Tools) - Обрізка (Crop) і зберігаємо картинку.

2. За допомогою Photoshop

Adobe Photoshop - графічний редактор, яким користується велика кількість людей. За допомогою цієї програми можна змінити розмір одного фото або великої кількості картинок.

Щоб змінити розмір фото в Photoshop: відкриваємо Adobe Photoshop і заходимо в меню Зображення (Image) - Розмір зображення (Image size).

За схожим принципом з Photoshop працює і програма Adobe Lightroom, за допомогою якої можна одночасно обрізати багато зображень.

3. За допомогою онлайн-сервісу

Цей спосіб дозволяє не користуватися додатковими програмами, а завантажити фото відразу в онлайн-редактор. У таких сервісах є можливість вибрати якість і формат зображення.

Онлайн-сервіси, якими можна скористатися: IMGonline, Iloveimg, Photo-resizer, Imagecompressor, Inettools і багато інших.

Також зменшити картинку можна за допомогою обрізання країв - кадрування. Для цих цілей підійде як Paint, так і Photoshop або онлайн-сервіси.

Читайте також:

Новини по темі

Сім крутих гаджетів для дому, які змінять ваше життя.

Для того, чтобы ваш дом «поумнел», не обязательно тратить многие тысячи долларов. Можно начать с нескольких недорогих гаджетов.

2

Французька компанія розробила автономні зарядки для електромобілів .

Виробник фотоелементів Armor розробив висувне сонячне покриття для автомобілів. Прототип уже встановлений на електромобілі Gazelle, але компанія стверджує, що може оснастити такою системою будь-який електромобіль..

2

Стало відомо, чому Google заборонила використовувати додаток Zoom.

Популярність Zoom різко зросла від початку пандемії коронавірусу, адже користувачі через суворі карантинні заходи, вимушену роботу з дому

2

Google додала в Chrome функцію групування вкладок

Попри те що менше як місяць тому Google оголосила про тимчасову зупинку оновлень для Chrome, компанія випустила чергове оновлення браузера за номером 81.

1

Власники Великого адронного колайдера працюють над створенням апарату штучної вентиляції легень на батареях.

Фахівці Європейського центру ядерних досліджень (CERN), відомого за Великим адронним колайдером — найбільшим прискорювачем частинок у світі, — заявили, що розробляють апарат штучної вентиляції легень, який працював би від автономних джерел живленн...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie