Племінник президента РФ, бізнесмен Роман Путін: Ми закрили лондонський офіс. Із нами бояться працювати

Гордон
Племінник президента РФ, бізнесмен Роман Путін: Ми закрили лондонський офіс. Із нами бояться працювати

Власник компанії Putin Consulting Роман Путін, який є двоюрідним племінником президента РФ Володимира Путіна, заявив в інтерв'ю Ura.ru, що погіршення відносин Росії із Заходом зачепило його компанію.

"Ми закрили лондонський офіс... Із політикою це, звісно, можна пов'язати, з урахуванням ускладнення ситуації з західними партнерами. Але просто ті проекти, на які ми розраховували, закрили. З нами бояться працювати", — зазначив він.

Бізнесмен визнав, що попит на консалтингові послуги компанії від 2014 року зменшився.

При цьому Роман Путін стверджує, що не використовує у бізнесі переваг, яких може надати його прізвище. За його словами, робота фірми майже жодним чином не пов'язана з державними структурами.

Зустрічі з далеким високопоставленим родичем можна перерахувати на пальцях однієї руки, розповів бізнесмен.

"Я ріс у сім'ї військових. І він людина військова. Відповідно він жив в одній точці, мій батько – в іншій точці, і їх розділяли тисячі, а часом і десятки тисяч кілометрів. Всі жили бідно. Економічні проблеми перешкоджали тіснішому спілкуванню. Згодом Володимир Володимирович дуже різко злетів по кар'єрних сходах і став дуже зайнятою людиною", – пояснив підприємець.

Роману Путіну 40 років. Крім діяльності у сфері консалтингу, він очолює компанію із виробництва гіропланів. Напочатку 2000-х служив у ФСБ.

Англомовна "Вікіпедія" пише, що племінник глави Кремля має віллу у Лондоні, маєток в американській Каліфорнії, острів у Карибському морі та розкішну яхту.