Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

За ціною «битка»: в Європі дебютував бюджетний електромобіль.

Іспанці презентували новий бюджетний компактний електромобіль. Він продаватиметься під брендом Seat

В Європі дебютував бюджетний міський електромобіль – S04. На парковці він займатиме всього пів місця. А його ціна складатиме 7,5 тис. євро. За ці гроші зараз в Україні не купиш жоден нормальний новий автомобіль. Хіба що можна купити, наприклад, «биток» із США. Або який-небудь інший вживаний автомобіль.

Новинку продаватимуть під брендом Seat. А її розробкою займалася Silence, іспанська компанія, яка займається розробкою міських електричних транспортних засобів

Завдовжки Seat S04 2,33 метра. Ширина – 1,56 метра.

Електромобіль має лише два місця. Хоча об’єм багажника для такої крихітки непоганий – 310 літрів.

Електромобіль продаватимуть у двох версіях. Дешевша – L6e – оснащена двигуном потужністю 6 кВт і розвиває максимальну швидкість 45 км/год.

Версія під назвою L7e потужніша. Вона має двигун на 14 кВт. А її максимальна швидкість – 90 км/год.

Електромобіль оснащено двома батареями ємністю 11,2 кіловат-години. На одній зарядці він проїжджатиме близько 150 кілометрів.Маленькі недорогі електромобілі стають дедалі популярнішими. Так, нещодавно Chery презентувала електричну версію QQ. А до цього дебютували одразу дві подібні моделі – Opel Rocks-e та City One.

До цього ж класу автомобілів можна віднести і Duoduo.

Новини по темі
Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг 02.12.2021 Михайло Волинець

Брифінг народного депутата України Михайла Волинця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг 02.12.2021 Арсеній Пушкаренко

Брифінг народного депутата України Арсенія Пушкаренка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Росія лякає наступом: які шанси на перемогу України у двобої з окупантом, VETERANO блог.

Росія лякає наступом: які шанси на перемогу України у двобої з окупантом, VETERANO блог.

Багатьох українців цікавить, як діяти, якщо Росія піде в наступ. Однак першочергово треба заспокоїтися, адже нерви й паніка ще ніколи не давали позитивних результатів, а лише негативні. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал ...

У  «Слузі народу»  є проблема з голосуванням, – депутатка Василевська-Смаглюк.

У «Слузі народу» є проблема з голосуванням, – депутатка Василевська-Смаглюк.

Верховна Рада остаточно ухвалила проєкт закону про державний бюджет України на 2022 рік. Підтримали документ 215 нардепів від "Слуги народу". Читати на сайті:

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг 02.12.2021 Анатолій Остапенко

Брифінг народного депутата України Анетолія Остапенка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг 02.12.2021 Андрій Богданець

Брифінг народного депутата України Андрія Богданця Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: