Комітет Ради підтримав залучення іноземних донорів до конкурсу на посаду голови Бюро фінрозслідувань.

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав поправку, яка запроваджує відкритий конкурс на посаду голови Бюро фінансових розслідувань із залученням іноземних донорів.

Згідно із документом, який на своїй сторінці у Facebook оприлюднив народний депутат від «Голосу» Ярослав Железняк, поправка №208 передбачає, що до конкурсної комісії увійдуть шість людей.

Одна особа має бути визначена Кабінетом міністрів, дві – Верховною Радою, ще три – Кабінетом міністрів «на підставі пропозицій донорів, які протягом останніх двох років надавали Україні міжнародну технічну допомогу у сфері запобігання і протидії корупції, боротьбі з економічними злочинами».

Тепер поправку має підтримати більшість депутатів Верховної Ради.

На початку жовтня парламент проголосував за створення Бюро фінансових розслідувань у першому читанні. Згідно із законопроєктом, Бюро має стати центральним органом виконавчої влади, що утворюється Кабінетом міністрів України та здійснює діяльність з метою запобігання, попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, віднесених законом до його підслідності.

Антикорупційні організації упродовж кількох років вимагають забрати в правоохоронців право розслідувати економічні злочини й створити натомість спеціалізовану службу фінансових розслідувань.

Новини по темі

13 тис. правок до «антиколомойського» закону наближають Україну до дефолту - Федина

Народні депутати від "Слуги народу", автори 13 тисяч правок "антиколомойського закону", прирікають Україну на дефолт.Про це заявила народний депутат від "Європейської Солідарності" Софія Федина під час включення на телеканалі "Прямий"."Ми бачимо с...

1

Вимагаємо відповіді Зеленського про можливе призначення заступником голови ОП ексчиновника МВС часів Захарченка Татарова. група постраждалих на Майдані.

За інформацією Ініціативної групи постраждалих/поранених на Майдані, в Офісі Президента готується призначення на посаду заступника голови ОПУ ще однієї людини часів Януковича-Захарченка - заступника начальника головного слідчого управління МВС тог...

1

Спирт, алкоголь, тютюн виходять з тіні - ДПС

Про це пише Державна Податкова служба.

1

97 млрд на боротьбу з коронавірусом, 20 млрд на пенсії. назвав нові цифри «бюджету надзвичайної ситуації» .

Прем'єр-міністр опублікував основні параметри нового бюджету, який мають затвердити депутати.

2 1

Бліц з олігархом. Коломойський розповів НВ, що він думає про «антиколомойський» закон

30 березня Верховна Рада України прийняла в першому читанні «антиколомойський» законопроект про банки, поданий Кабінетом міністрів України.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie