Комітет Ради підтримав залучення іноземних донорів до конкурсу на посаду голови Бюро фінрозслідувань.

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав поправку, яка запроваджує відкритий конкурс на посаду голови Бюро фінансових розслідувань із залученням іноземних донорів.

Згідно із документом, який на своїй сторінці у Facebook оприлюднив народний депутат від «Голосу» Ярослав Железняк, поправка №208 передбачає, що до конкурсної комісії увійдуть шість людей.

Одна особа має бути визначена Кабінетом міністрів, дві – Верховною Радою, ще три – Кабінетом міністрів «на підставі пропозицій донорів, які протягом останніх двох років надавали Україні міжнародну технічну допомогу у сфері запобігання і протидії корупції, боротьбі з економічними злочинами».

Тепер поправку має підтримати більшість депутатів Верховної Ради.

На початку жовтня парламент проголосував за створення Бюро фінансових розслідувань у першому читанні. Згідно із законопроєктом, Бюро має стати центральним органом виконавчої влади, що утворюється Кабінетом міністрів України та здійснює діяльність з метою запобігання, попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, віднесених законом до його підслідності.

Антикорупційні організації упродовж кількох років вимагають забрати в правоохоронців право розслідувати економічні злочини й створити натомість спеціалізовану службу фінансових розслідувань.

Новини по темі

У МЗС Росії назвали головні умови проведення наступного нормандського саміту.

За словами Глушко, відсутність всякої готовності Києва до нормального діалогу з Донецьком і Луганськом - головна перешкода на шляху реалізації мінських угод.

1

У Лаврова назвали умову для проведення зустрічі в «нормандському форматі» .

У Росії вимагають від України впровадження в законодавство формули Штайнмайера

1

«Самоятоятельно не зможете» : міжнародний експерт запропонував вихід щодо Донбасу.

Він навів приклад іншої країни

2 1

«Це огидно!» Арахамія присоромив нардепів під час засідань Ради.

Він висловився про те, як проходить робота в парламенті

2 2

«Не сприймайте серйозно» : Голова Мюнхенської конференції прокоментував скандальний «мирний план» для України.

Вольфганг Ішингер вважає, що Європа не має приймати віддалення Росії та мусить посилювати з нею діалог.

1 8

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie