Глава Мюнхенської конференції потрапив в «чистилище» сайту «Миротворець».

Автори ресурсу звинувачують Ішингера в замаху на суверенітет і територіальну цілісність України, участі в пропагандистських заходах РФ та маніпулюванні суспільно значущою інформацією

Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер потрапив в базу сайту «Миротворець» за підписання плану з мирного врегулювання на Донбасі.

Автори ресурсу звинувачують Ішингера в «замаху на суверенітет і територіальну цілісність України», «участі в пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України» та «маніпулюванні суспільно значущою інформацією».

Зазначається, що документ 12 кроків для більшої безпеки України та євроатлантичного регіону «по суті, ставить за мету відновлення співпраці Заходу з Росією без деокупацію Криму і без виконання вимог України щодо Донбасу».

«Він пропонує, зокрема, поступове зняття санкцій з Росії, зближення РФ з Євросоюзом. Також планом передбачено запуск всеукраїнського загальнонаціонального діалогу щодо визначення нової ідентичності України, який врахує погляди сусідів України, включаючи Росію», - йдеться на сайті «Миротворця».

Як повідомлялося, три європейські неурядові організації, включаючи авторитетну Мюнхенську безпекову конференцію, у співпраці з Російською радою міжнародних справ, оприлюднили документ за назвою «12 кроків для більшої безпеки України та євроатлантичного регіону».

Цей документ, по суті, має на меті відновлення співпраці Заходу з Росією без деокупації Криму та без виконання вимог України щодо Донбасу. Він пропонує, зокрема, поступове зняття санкцій з Росії, зближення між РФ із Євросоюзом. Також планом пропонується запуск всеукраїнського загальнонаціонального діалогу щодо визначення нової ідентичності України, який врахує погляд сусідів України, включаючи Росію.

Того ж дня із сайту Мюнхенської конференції зник скандальний план щодо України.

Втім, 15 лютого на сайт Мюнхенської конференції повернули скандальний «мирний план» для України.

Новини по темі

Данія збирається послабити карантин і відкрити школи та дитсадки.

Ослаблення карантину в Данії очікується вже наступного тижня.

1

Американські фермери втратили тисячі тонн врожаю через карантин.

Без фінансової підтримки уряду багато аграрії змушені будуть і далі нищити свій врожай

1

З неймовірною швидкістю: ВООЗ про розробку вакцини від коронавірусу.

У ВООЗ заявили, що дослідження розробки вакцини від коронавірусу прискорилися.

2

Трамп підписав указ про право США використовувати ресурси Місяця.

Президент США Дональд Трамп підписав указ на підтримку комерційного освоєння ресурсів на Місяці та інших небесних тілах.

1

Коронавірус сильніше вдарив по світу і Україні: статистика на 7 квітня.

Кількість заражених стрімко зростає

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie