На Львівщині триває кампанія щодо подолання незадекларованої праці.

На Львівщині триває інспекційна кампанія щодо виявлення незадекларованої праці. Про це повідомили 17 вересня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА.

Починаючи з 25 серпня, окрім проведення активної інформаційно - роз’яснювальної роботи, Головним управлінням Держпраці у Львівській області посилено проведення контрольних заходів з питань виявлення неоформлених працівників.

Впродовж цього періоду за виконанням трудових функцій без належного оформлення інспектори праці зафіксували 50 працівників. Нелегально працювали продавці, кухарі, перукарі, швачки, охоронці, робітники, в тому числі у сільському господарстві. Контрольні заходи вже проведено у місті Львові, на Самбірщині, Старосамбірщині та Стрийщині.

За результатами проведених заходів контролю роботодавців зобов’язали усунути порушення та оформити трудові відносини з дотриманням усіх вимог чинного законодавства. Слід відзначити, 14 працівників було легалізовано ще під час інспекції.

Роботодавців-порушників притягнуто до адміністративної відповідальності та розпочато процедуру щодо накладення фінансових санкцій.

Головне управління вкотре наголошує: працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника чи уповноваженого ним органу, та повідомлення органу ДПС.

Нагадаємо, фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору тягне за собою штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого воно скоєно. До юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю та є платниками єдиного податку першої – третьої груп, при виявленні порушення вперше застосовується попередження. У разі вчинення такого порушення повторно впродовж двох років до суб’єкта господарювання застосовуватиметься санкція у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Також за вчинення порушення в частині належного оформлення трудових відносин передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Новини по темі

Громадянин Ірану, щоб потрапити в Україну, пропонував 3 тис доларів хабара.

Підкупити прикордонників іноземець намагався в аеропорту «Бориспіль». По це інформує Державна прикордонна служба України.

1

«Сьогодні вночі я думками з вами». Депутатка попалася в Раді за інтимною перепискою з незнайомкою (фото)

Особисте листування депутатки сфотографували 18 вересня

2

Іранець запропонував прикордоннику 3 тисячі доларів, щоб потрапити в Україну.

Прикордонники від хабара відмовилися і повідомили про інцидент в компетентні органи. Іноземцю заборонений в'їзд на територію України терміном на три роки

1

Друга ніч єврейського свята в Умані минула спокійно - ОЄОУ.

УНІАНДруга ніч святкувань єврейського Нового року в Умані минула спокійно.Про це УНІАН повідомили в Об'єднаній єврейській общині України, спецпредставник якої вирушив до Умані на...

1

«Електронний рецепт» із 2021 року поширять на наркотичні засоби та інсуліни.

З наступного року програма "Електронний рецепт" в Україні буде поширена на інсуліни, наркотичні та імуносупресивні засоби.

2

У Харкові помітили рідкісний елітний автомобіль

На одній з головних вулиць Харкова помітили Bentley Continental GT від Mansory

1

Цього року до військових вишів зараховано близько 200 учасників АТО/ООС.

Цього року до військових вишів зараховано близько 200 учасників АТО/ООС.

1

Убогие советские пословицы и поговорки

Такие пословицы и поговорки как нельзя лучше передают истинные реалии жизни в "совке"

У Кернеса пояснили причини зараження коронавірусом

У мережі поширили фейк

1 2

В Україну повернеться літнє тепло і сонце: з'явився прогноз на початок тижня.

Дощів не очікується

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie